Керівник ПОКП «Полтавафарм» звільнився з посади за власним бажанням

керівник «Полтавафарм»

Обласне комунальне підприємство «Полтавафарм» з 19 січня 2018 року без керівника. Виконуючий обов’язки директора підприємства, депутат Полтавської облради Валерій Прядко написав заяву про звільнення за власним бажанням, яку вже підписано.

На своїй сторінці у Фейсбуці В. Прядко з цього приводу написав таке:

«Шановні працівники ПОКП «Полтавафарм»! Для мене великою честю було працювати у Вашому колективі. Вважаю, мені дуже пощастило очолювати команду таких добрих і фахових людей, з якими за майже два роки нам вдалося зробити багато корисних і важливих справ. Дякую кожному з Вас за розуміння, підтримку, професіоналізм та ініціативність у реформуванні Підприємства. Нам вдалося чимало, і це є спільним здобутком всіх без виключення працівників великого трудового колективу… Ми спільно показали новий рівень роботи Підприємства, покращували умови праці фахівців, впроваджували сучасні стандарти та інноваційні технології, розробили і дали життя соціальним програмам, які підтвердили нашу головну місію – соціальну спрямованість нашої роботи. І головне – зробили ПОКП «Полтавафарм» ще ближчим до людей!..»

Коментуючи своє рішення про звільнення для полтавських ЗМІ, В. Прядко не розголошує причин, через які він звільнився. Але ділиться планами щодо свого працевлаштування. Він іде в бізнес і очолить одну з компаній.

Увесь час, який В. Прядко очолював «Полтавафарм» його критикували опоненти

Зокрема, народний депутат від Радикальної партії Ляшка Ігор Мосійчук на сесії Полтавської облради звинуватив його у доведенні підприємства до банкрутства, закупівлі ліків для комунальних аптек за завищеними цінами, нецільовому використанні грошей тощо. У тому числі і для оплати послуг приватної охорони, яку В. Прядко начебто найняв для себе. 2016 року керівника «Полтавафарм» разом із його заступником було затримано за підозрою у дачі хабара працівникам поліції в сумі понад 200 тис. грн. і поміщено під домашній арешт. Суд по цій справі все ще триває.

Олександр Брусенський

На фото В. Прядко – керівник «Полтавафарм». Фото автора.