Скаргу О. Мамая сьогодні перевірила комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

Сьогодні в Києві комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Мінюсту України завершила розгляд скарги колишнього Полтавського міського голови Олександра Мамая на «неправомірне внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про керівника юридичних осіб Полтавська міська рада, Виконавчий комітет Полтавської міської ради…» (https://panoram.com.ua/news/ponovlennya-mamaya/).

Як повідомив «ПП» заступник Полтавського міського голови Віталій Нікіпелов, який очолював полтавську депутацію під час розгляду скарги в Мінюсті, комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Мінюсту України сьогодні завершила розгляд документів, які надали в обґрунтування своїх вимог обидві сторони – О. Мамай та виконком Полтавської міськради.

Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації засідала 15 хвилин

«Сьогодні до столиці на засідання комісії виїздили троє представників від виконкому міськради, – поінформував В. Нікіпелов. – Так, це менше, ніж першого разу, але пов’язано це з тим, що завтра почне роботу сесія Полтавської міськради, тож депутати і працівники виконкому задіяні в її підготовці. Засідання комісії тривало всього 15 хвилин. Самого О. Мамая, як і минулого разу, на засіданні не було. Не було і його представника. Ми подали ще кілька додаткових документів, які від нас вимагали».

Рішення по скарзі О. Мамая сьогодні не оприлюднили.

«Це звична практика роботи комісії. Напевне, це робиться для того, щоб сторони завчасно не висловлювали свого невдоволення результатами. Адже в такій ситуації все одне хтось буде незадоволений», – вважає В. Нікіпелов.

За його словами, сторони вже незабаром отримують офіційну письмову відповідь, яку їм має надати комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Мінюсту України…

Олександр Брусенський
В.Нікіпелов (ліворуч) і депутат Полтавської міськради В. Корчака. Фото автора