Комітет виборців України провів обговорення судової реформи

У вівторок, 27 березня, ВГО «Комітет виборців України» провів відкрите громадське обговорення щодо перебігу судової реформи в області.

Приміщення для дискусії гостинно надав Полтавський національний педагогічний університет. Учасниками зустрічі стали представники судового корпусу Полтавщини, фахові юристи, журналісти та громадські діячі. Саме зараз у цьому ВНЗ проходить «Тиждень історичного факультету», присвячений його 100-річчю. Тому захід, який підготував і провів «Комітет виборців України», відвідали також студенти, магістранти та практиканти, які навчаються на кафедрі правознавства факультету.

Унаслідок тригодинного обговорення вдалося випрацювати рекомендації щодо імплементації судової реформи. Завідуюча кафедрою, доцент Каріна Борисівна Пивоварська у своїх рекомендаціях зазначила необхідність системної правової освіти громадськості, зокрема – молоді:

– Наслідки відсутності курсу правознавства у середній освіті ми постійно спостерігаємо у середовищі студентів і потім – у дорослому житті. Підтримую проведення таких обговорень, вони роблять перебіг реформ більш досконалим, а людей – інформованішими.

Відкрите громадське обговорення проводиться в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», який виконує ВГО «Комітет виборців України» за Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Прес-служба ВГО «Комітет виборців України»