Кожен передплатник “Панорами Полтавщини” отримає місячний календар на 2018 рік

Сьогодні у Полтаві біля будівлі Головпоштамту було доволі людно: Полтавська дирекція ПАТ “Укрпошта” проводила День передплатника. Правда, поштовики не подбали про те, щоб напередодні розвісити у відділеннях зв’язку оголошення й у такий спосіб запросити потенційних передплатників на свято. Тож прийшли переважно ті полтавці, які зі своїх улюблених газет дізналися про День передплатника. Прийшли, щоб передплатити конкретну газету…

Не бракувало й охочих зібрати “макулатуру”: редакції, як правило, приносять старі непродані газети й безплатно роздають їх усім бажаючим. Але ця категорія читачів зазвичай не поспішає передплачувати пресу. Випадкові перехожі, які зупинялися біля столиків редакцій, – теж.

Винятком була хіба що “Панорама Полтавщини”. Полтавці, дізнавшись, що інші редакції пропонують передплатити їхнє видання за “акційною” ціною понад 200 грн на рік, тоді як “Панорама Полтавщини” коштує значно дешевше, робили свій вибір на користь молодого й цікавого видання. Активно агітували передплачувати “Панораму” й наші постійні читачі, які переконалися, що кожен номер містить багато цікавої й корисної інформації.

Ми любимо й шануємо своїх читачів, тож підготували для них подарунок: кожен передплатник отримав великий місячний календар на наступний рік, у якому зазначені фази Місяця, вказано, що й коли можна робити, а що – ні. До речі, такий календар буде й у №1 від 4 січня 2018 року, й це ще один аргумент на користо того, що “Панораму Полтавщини” обов’язково слід передплатити. Ви ще не зробили цього? Тоді поспішайте: до завершення передплати залишилися лічені дні.

Щотижня отримувати газету з доставкою додому дуже зручно. Подбайте про своїх родичів, знайомих і зробіть їм чудовий подарунок на Новий рік! Повірте, вони оцінять вашу турботу й щоразу, читаючи газету чи дивлячись на календар на стіні, щиро дякуватимуть вам.

Зінаїда МАТЯШОВА.