Крадіжки і шахрайства наштовхують на думку: жертви були під гіпнозом

У Кременчуцькому відділенні поліції №1 повідомили про крадіжки і шахрайства, жертвами яких учора стали жителі наддніпрянського міста.

Так, удень 28 березня на вулиці Тімірязєва увагу поліцейських привернув чоловік, який тягнув по землі чималий брезентовий згорток, який, очевидно, йому забракло сил нести. Інспектори не проїхали повз і зупинили чоловіка, запропонувавши показати вміст згортка. Виявилося, що 33-річний кременчужанин тягнув по дорозі у брезенті… телевізор, два dvd-програвачі, сабвуфер, електроплитку, колонку та радіоприймач. Де він узяв ці речі і куди тяг, чоловік до пуття пояснити не зміг.

А увечері до поліцейських прийшла 76-річна пенсіонерка і розповіла про неприємність, яка з нею трапилася на вулиці Шевченка. За її словами, близько 16-ї години до неї підійшла незнайома дівчина і сказала старій, що вона… її онука. І що їй конче потрібні 60 тисяч гривень, щоб не опинитися в буцегарні, куди її можуть запроторити за якесь правопорушення. Пенсіонерка не могла пояснити правоохоронцям, чому вона не впізнала свою родичку. Але 60 тис. грн незнайомці слухняно віддала…

Олександр Брусенський
Фото патрульної поліції Кременчука