Кращими спортсменами Полтавщини стали «пенсіонери» – чиновники обласного управління Пенсійного фонду України

спортсмени

Сьогодні в Полтавській ОДА були нагороджені спортсмени переможців обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців Полтавської області, яка тривала протягом останнього місяця.

Кубок за перше місце і грамоту обласного управління у справах сімї, молоді та спорту голова Полтавської ОДА Валерій Головко вручив начальнику ГУ ПФУ в Полтавській області Володимиру Тараторіну. Саме команда спортсменів в складі чиновників цього Пенсійного управління, виборола найбільше призових місць у всіх видах змагань спартакіади.

Спортсмени-переможці булт нагороджені грамотами

Церемонія нагородження пройшла у веселій атмосфері під дружні жарти присутніх на апаратній нараді, де вручали грамоти. Сам В. Тараторін в коментарі для «ПП» зазначив, що з розумінням ставиться до того, що перемоги в спортивних змаганнях «пенсіонерів» сприймаються з жартом:

спортсмени
В. Тараторін

“Коли спортсмени нашого управління вперше вибороли перше місце в обласній спортивній спартакіаді найшлося дуже багато бажаючих закинути камінець у наш город та пожартувати. Коли ми вдруге вибороли перемогу і так саме знову посіли перше місце, бажаючих жартувати з «пенсіонерів» було вже набагато менше, – прокоментував В. Тараторін. – А сьогодні, коли наша команда втретє стала переможцем цих престижних обласних спортивних змагань, сподіваюся, що жартівники вже остаточно зрозуміли, наскільки з сильними суперниками їхні команди мають справу… Попри те, що нас «підколюють», мовляв пенсіонери змагаються на спортивних полях, зазначу, о наша команда складається із молодих і добре фізично розвинутих працівників. Тож, ми перемагали і перемагатиме. Хай жартують аутсайдери…”.

Друге місце в обласній спартакіаді вибороли спортсмени команди Шишацької РДА, третє – спортсмени ГУ Державної казначейської служби у Полтавській області.

Олександр Брусенський

Фото автора.