Кривава драма у Полтаві: матір у морзі, син – в реанімації

пенсіонерка

14 листопада ввечері правоохоронців Київського району Полтави сповістили про те, що з вікна четвертого поверху випав 17-річний хлопець.

Але то був не останній неприємний «сюрприз» для поліцейських та сусідів юнака, який спробував звести рахунки з життям. Коли стражі порядку увійшли до його квартири, в одній з кімнат виявили бездиханне тіло 45-річної жінки. Жінка, яка була матір’ю самогубці, померла від численних ножових поранень.

Речник поліції області полковник Юрій Сулаєв на своїй сторінці у Фейсбуці про трагедію пише так: «Учора ввечері в Полтаві з квартири на 4-му поверсі вистрибнув юнак. З тяжкими травмами він доставлений до лікарні. Під час обстеження місця події нами виявлено, що в квартирі юнака знаходиться тіло його матері з явними ознаками насильницької смерті. Тіло жінки направлено на судово-медичну експертизу…».

Правоохоронці припускають, що між сином і матір’ю виникла сварка і «дитина» схопилася за ніж… Наразі причини загибелі жінки з’ясовують судові експерти. Хлопець перебуває в реанімації.

Олександр Брусенський