20 школярів з Полтавщини стали переможцями першого етапу акції “Вирушайте в подорож до LEGOLAND у Німеччині”.

“Вирушайте в подорож до LEGOLAND у Німеччині”

Підведено підсумки першого етапу акції “Вирушайте в подорож до LEGOLAND у Німеччині”. Переможцями стали і 20 юніорів з Полтавщини (8 школярів з м.Кременчук, 12 школярів з Полтави та області). Всі вони вже отримали подарунки – lego- чашки, сумки на пояс та рюкзаки.

“Ми вітаємо полтавських юніорів-переможців першого етапу акції “Вирушайте в подорож до LEGOLAND у Німеччині”. Нам дуже приємно, що 20 школярів з Полтавщини теж у їх числі, – говорить керівник напрямку ЮніорБанк Полтавського ГРУ ПиватБанку Оксана Щербак. – Бажаємо нашим дітям і надалі бути такими ж активними та виграти головний приз -подорож до LEGOLAND® у Німеччині для всієї родини”.

Щоб стати учасником акції “Вирушайте в подорож до LEGOLAND у Німеччині” і поборотися за головний приз, дітям потрібно мати Картку Юніора Mastercard, зареєструватись на сайті та розрахуватись безготівково карткою на суму не менше 20 гривень.

Акція “Вирушайте в подорож до LEGOLAND у Німеччині” триває з 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року. Окрім можливості виграти головний приз, щомісяця ПриватБанк і Mastercard розігрують 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків.

Оформити Картку Юніора можна у будь-якому відділенні ПриватБанку в Полтавській області. До речі, зробити це батьки можуть і самостійно. Слід лише взяти свідоцтво про народження дитини, довідку ІПН (обов’язково для дітей з 14 років) чи електронний паспорт (ID-картка).