Льотчик із Миргорода Олександр Оксанченко отримав привітання Президента України

Петро Порошенко привітав заступника командира з льотної підготовки 831 бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗС України, яка дислокується в Миргороді, полковника О. Оксанченка з успішним виступом на міжнародному шоу, яке відбулося минулих вихідних у Чехії в місті Градець-Кралове.

Українську делегацію на авіаційному показі «Czech International Air Fest-2017» очолював заступник командувача з авіації – начальник авіації Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Ярецький. Наша країна була представлена двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Іл-76.

«Уже стало доброю звичкою вітати полковника Повітряних Сил ЗСУ Олександра Оксанченка з вдалими виступами в міжнародних авіашоу. Кожен віраж у виконанні Олександра – справжнє видовище», – написав Президент.- Полковник О. Оксанченко на показі в Чехії майстерно виконав каскад фігур вищого пілотажу і вкотре підтвердив свій професійний рівень та отримав нагороду «За бездоганний найкращий динамічний показ».

Чималий інтерес у глядачів викликав також український військово-транспортний літак Іл-76. Він виявився найбільшим посеред 70-ти учасників авіа показу з десяти країн світу.

Олександр Брусенський

На фото О. Оксанченко. Фото з Інтернету.