Льотчики-винищувачі з Миргорода підкорили польських глядачів

Учора до України повернулася група військових льотчиків із Миргорода, яка протягом 26-27 серпня 2017 року в польському місті Радом брала участь у міжнародному авіаційному показі «International Airshow-2017». Як і на міжнародному авіашоу у Великобританії у липні 2017 року, де льотчики 831 бригади тактичної авіації вибороли почесні призи, із Польщі наші льотчики повернулися з нагородами.

Як повідомила прес-офіцер бригади лейтенант Світлана Борисова, на міжнародному авіапоказі Україна виставила два літаки – Су-27 та військово-транспортний Ан-26. Протягом 12-хвилинної пілотажної програми полковник Олександр Оксанченко виконав 23 фігури. Зокрема, петлі Нестерова, «Дзвін», бойові розвороти, імітація заходу на посадку з шасі, проходи на малій та великій швидкостях тощо, які викликали захоплення у глядачів. Програму українських льотчиків було складеноа таким чином, щоб під час виступу показати можливості літака-винищувача, його маневреність, професійний рівень військового льотчика, не виходячи за межі візуальної видимості.

За словами першого заступника командира повітряного командування «Центр» Повітряних Сил ЗСУ полковника Олега Геся, військова техніка відпрацювала безвідмовно.

«Щодня на авіапоказі в місті Радом збиралось до 100 тисяч глядачів. Переважна більшість приходили спеціально подивитись і виступ нашого Су-27. По закінченню авіапоказу нашій делегації була висловлена подяка як від керівництва Збройних Сил Польщі, так і від місцевих органів самоврядування», – зазначив полковник О. Гесь.

Олександр Брусенський

Фото прес-служби 831 бригади тактичної авіації