Майбутні вибори: в Кременчуці справжня навала клонів

Загальновідомо: красти недобре, крадіжка – це злочин. Однак для багатьох українців украсти набагато простіше (і, на жаль, природніше), ніж створити щось своє. А тому крадуть усе: речі, матеріальні цінності, а також винаходи, ідеї і навіть… підтримку народу. І це красномовно засвідчили й майбутні вибори до парламенту.

Комітет виборців України неабияк занепокоєний навалою кандидатів-клонів, які видають себе за представників партії «Слуга народу». Такі особи попередньо зареєстрували громадські організації, благодійні фонди чи виробничі підприємства під назвою «Слуга народу» і тепер балотуються на майбутні вибори до парламенту як самовисуванці, а в основних відомостях про себе зазначають свою приналежність до підприємств із популярною останнім часом назвою «Слуга народу».

Такі випадки зафіксовані в Київській, Одеській, Дніпро­петровській та Полтавській областях. Зокрема на майбутні вибори до Верховної ради по виборчому округу №146 (м. Кременчук) балотуються одразу кілька директорів приватних підприємств з назвою, що містить слова “Слуга народу”. Переконайтеся самі. Ось список кандидатів-клонів на майбутні вибори: Алексієнко Тетяна Валентинівна – безпартійна, ди­ректор приватного підприємства «СЛУГА-НАРОДА»; Дедюрін Віталій Миколайович – безпартійний, директор приватного підприємства «СЛУГА НАРОДА»; Дроздова Ірина Вікторівна – безпартійна, директор приватного підприємства «ЗЕ! СЛУГА НАРОДУ!»; Кузьмін Кирило Володимирович – безпартійний, директор приватного підприємства «СЛУГА НАРОДА!».

Зінаїда МАТЯШОВА.