Масове отруєння у Лубнах

масове отруєння

На Полтавщині чергова НП, викликана захворюванням учнів шкіл, що пов’язують з неякісною їжею, яку готують у харчоблоках навчальних закладів. Після історії з отруєнням у лютому 2018 року гімназистів у Кременчуці, звістка про масове отруєння тепер вже надійшла із Лубен.

Як повідомили в Лубенській міській раді (lubnyrada.gov.ua), сьогодні там під головуванням лубенського градоначальника Олександра Грицаєнка відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення. На порядок денний виносилося одне питання: про результати попереднього розслідування захворювання учнів загальноосвітньої школи №1.

масове отруєння

Масове отруєння у Лубнах: 5 квітня у школі були відсутні 130 дітей 1-4 класів

«За інформацією… зараз в інфекційному відділенні міської лікарні перебувають 6 учнів школи. Це всі, хто звернувся до лікарів за допомогою. Перебіг хвороби середньої тяжкості. Стан цих дітей задовільний. 5 квітня у школі були відсутні 130 дітей 1-4 класів, стан їх здоров’я та причини відсутності з’ясовуються.

Не виключено, що переважна більшість цих дітей залишилися вдома через пересторогу батьків, оскільки адміністрація школи надала батькам право самим вирішувати питання відвідування школи 5 і 6 квітня та, в разі необхідності, рекомендувала звертатися до медичних працівників…», – повідомляють у прес-службі Лубенської міськради.

Для виявлення причин захворювання дітей Лубенським міськрайонним управлінням ГУ Держпродспоживслужби 5 квітня відібрано проби харчових продуктів з їдальні навчального закладу, зразки питної води, взято 30 гігієнічних змивів, обстежено п’ятеро працівників школи. Лабораторні дослідження ще обробляють, про їх результати обов’язково буде повідомлено, обіцяють чиновники. До завершення розслідування про масове отруєння робота їдальні школи припинена.

Довідка «ПП»:

У Лубенській ЗОСШ №1 навчається 852 учня у 31 класі. У тому числі: 1-4 кл. ( 11класів ) – 302 учня, 5-9 кл. – (18 кл.) – 483, 11кл. – ( 2кл. ) – 67 учнів.

Олександр Брусенський

Фото з Інтернету