Мотокросмени змагалися за першість у першому етапі на Кубок Центрального регіону і Хорольщини (відео)

мотокрос у Хоролі

Минулої неділі, уже уп’ятнадцяте, на хорольському мототреці, що на території Хорольського цегельного заводу, відбулися змагання з мотокросу за першість у першому етапі на Кубок центрального регіону України і Хорольщини з мотокросу. Мотокрос у Хоролі зібрав багато учасників та глячів.

Упродовж наступних п’яти годин на мототреці змагалися аматори і професіонали, представники спортивних клубів із Полтави, Сум, Кропивницького, Кременчука, Горішніх Плавнів, Ніжина, Сміли, Ромнів, Дніпра, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Жовтих Вод, Бобринця і, звичайно ж, Хоролу.

мотокрос у Хоролі
Мотокрос у Хоролі-2018

Мотокрос у Хоролі зібрав кращих мотокросменів

За результатами заїздів визначили переможці мотокросу у Хоролі. Ними стали: у класі «Ама-тор» – Ігор Петяков (м. Хорол); у класі «Ветеран» (І підгрупа) – Віктор Глова (м. Хорол), у класі «Ветеран» (ІІ підгрупа) – Ігор Міхневич (м. Полтава); у класі «МХ-2» – Семен Неруш (м. Дніпро); у класі «OPEN» – Дмитро Чернов (м. Жовті Води); у класі з об’ємом двигуна 50 куб. см. – Даниїл Шаманський з Кропивницького; у класі з об’ємом двигуна 60 куб. см. – Данило Сітак (м. Ромни); у класі з об’ємом двигуна 85 куб. см. – Дмитро Кугот (м. Сміла). У загальнокомандному підсумку, перше місце здобули учасники спортивно-технічного клубу «Адреналін» із міста Бобринець та Кропивницького.

мотокрос у Хоролі
Переможці мотокросу у Хоролі

Підготували і провели мотокрос у Хоролі учасники районної організації «Мотоцик-летного спорту Хорольського району» (керівник – Віктор Глова). Їх підтримали, вже традиційно, депутати Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров і Михайло Міщенко, голова правління СВК «Перемога», депутат Хорольської районної ради Анатолій Пасюта, ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування», районна і міська влада, підприємства та організації міста та району.

Сергій Місюренко

Фото автора

Автор відео – Максим Семенюта