Мова жестів: керівники Полтавської облради таки заговорили мовою глухих

мова жестів

У Полтаві мова жестів ще не набула необхідної популярності. Тому викладачі наголошують, що оволодіти нею і розуміти її хоча б частково повинні не тільки держслужбовці, але й поліцейські, працівники аптек, лікарі швидкої. Мова жестів необхідна полтавським посадовцям перш за все для спілкування з виборцями. Як вже повідомляла своїм читачам «ПП», в Полтавській обласній раді чиновники вирішили вивчити мову жестів, щоб спілкуватися з виборцями, котрі мають вади слуху. Для цього в облраді навіть організували спеціальні курси.

У переддень 8 березня стало зрозуміло, що посадовці та депутати облради виявили неабиякі здібності та хист у навчанні. Принаймні, сам голова Полтавської облради та деякі депутати наважилися звернутися до жінок Полтавщини з привітанням, яке дублювали мовою жестів.

«Разом з депутатами обласної ради щиро вітаю жінок Полтавщини зі святом!
Ви – наша весна, радість, тендітна опора. Дякуємо Вам за терпіння і любов, надійну підтримку, ласкавий погляд та щиру посмішку. Нехай віра, надія і любов завжди живуть в ваших серцях…», – почули і побачили жінки від депутатів.

Як це вийшло на практиці, О. Біленький продемонстрував у відеоролику із зверненням, який «виклав» на своїй сторінці у Фейсбуці

Олександр Брусенський

На фото: Заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко вивчає мову жестів.

Фото автора.