Голові Терешківської сільської ради Наталії Туркеніч висловили недовіру

Н. Туркеніч

18 червня відбулася сесія Терешківської сільської ради – однієї з наймолодших ОТГ в Полтавському районі та області. На ній депутати висловили недовіру сільському голові Н. Туркеніч. Виконувати обов’язки сільського голови доручили секретареві сільради Л. Сердюк.

Претензії до роботи Н. Туркеніч депутати висловлювали й раніше. Їй закидають порушення Конституції, підроблення документів та нецільове використання коштів. Зокрема інкримінують значні соціально-економічні збитки, завдані громаді. У лютому депутати вже виносили питання про недовіру на сесію, однак тоді забракло голосів. (Див ПП: “Восьма сесія Терешківської сільської ради: 12 депутатів проголосували за недовіру голові”

 Н. Туркеніч І Л. Сердюк
Лариса Гнатівна Сердюк і Наталія Володимирівна Туркеніч.

Цього ж разу наполягли на повторному розгляді питання. І навіть проголосували, щоб розглянути його першим.

І. Карімов
Виступає голова Полтавської РДА Ігор Карімов.

Попередньо Наталія Володимирівна коротко прозвітувала про свою роботу. Однак перелічені досягнення не вразили присутніх у залі.

Жителі Терешківської ОТГ пам’ятають, як через перебої з газопостачанням не опалювалося приміщення школи й мерзли діти.

А все тому, що сільський голова належним чином не подбала про підготовку до опалювального сезону, вважають люди.

Не стерлося з їхньої пам’яті й те, що працівники бюджетних установ 4 місяці не отримували заробітної плати, бо через низку порушень у процесі приєднання до Терешків інших населених пунктів заблокували бюджетні рахунки.

Винною в усьому цьому в громаді вважають Н. Туркеніч.

За недовіру Наталії Туркеніч проголосувало 20 із 23 депутатів Терешківської сільради

Якщо попереднього разу підготовка до голосування (зокрема виготовлення бюлетенів та кабінки для голосування) зайняла чимало часу, то тепер «досвідчені» депутати подбали про все завчасно: принесли на сесію 26 готових бюлетенів, а замість кабінки використали окрему кімнату, суміжну із залою, де відбувалася сесія. Отож голосування тривало лічені хвилини.

Жителі Терешківської ОТГ на сесії
Чимало жителів Терешківської ОТГ прийшли на сесію.

Із 23 присутніх за недовіру до Н. Туркеніч проголосувало 20. Один депутат проголосував проти, один – утримався. Н. Туркеніч участі в голосуванні не брала.

Депутати голосують за недовіру голові Н. Туркеніч.
Депутати голосують за недовіру голові.

Цікаво, що в процесі голосування безслідно зникли 3 бюлетеня.

Зінаїда МАТЯШОВА.

Фото автора.