На День молоді у Полтаві влаштували феєрверк

День молоді у Полтаві

У останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Цього дня у Полтаві на центральному стадіоні «Ворскла» відбувся концерт, на який зібралося понад 20 тис. глядачів.

Їх розважали зіркові гості: кавер-гурт «ДЕБОШ», популярний український neo r’n’b гурт «TamerlanAlena», відома білявка Оля Полякова й… мер Полтави Олександр Мамай. Наприкінці концерту він танцював та підспівував Олі Поляковій так, що навіть отримав від неї комплімент: «Який красивий мер!»

Щоб потрапити на концерт, полтавці мали завітати в офіс громадської організації «Совість України» та отримати запрошення (концерт був безплатним).

Напередодні свята в соцмережі розгорнулася жвава дискусія: іти чи не йти на День молоді на концерт? Багато полтавців стверджували, що міський голова чинить негідно, влаштовуючи гучне свято для частини полтавців за гроші всіх платників податків, тож концерт на День молоді треба ігнорувати. Інша частина заявляла, що на концерт піде, але на наступних виборах не підтримає О. Мамая.

День молоді у Полтаві 2018
Перед початком концерту до Дня молоді

Останніх, вочевидь, виявилося більше, бо стадіон «Ворскла» був заповнений вщерть. Люди щільно стояли навіть у проходах.

Як святкували День молоді в Полтаві

«Дебош» виконали кращі хіти українських та російських виконавців, «TamerlanAlena» – старі і нові пісні, знявши відео разом з фанатами.

День молоді у Полтаві
Гурт “Дебош”

Оля Полякова увесь час жартувала в притаманній їй формі («Я зібрала справжній стадіон, як Олег Винник»). Вона одразу запалила публіку й тримала «в тонусі» до кінця виступу. А наприкінці – танцювала разом з О. Мамаєм.

День молоді в Полтаві
Оля Полякова

Протягом концерту відбувся розіграш 20 спортивних велосипедів, а по завершенню – святковий салют.

Принагідно зазначимо, що 10 вересня 2014 року, зважаючи на військові дії на Сході України, міський голова О. Мамай підписав розпорядження «Про тимчасову заборону використання піротехнічних виробів (феєрверків, салютів) у м. Полтаві». Тож полтавці неоднозначно сприйняли порушення цього розпорядження.

Коментуючи салют на День молоді, О. Мамай запросив усіх невдоволених (зокрема переселенців та ветеранів АТО) до себе в кабінет. І пообіцяв особисто пояснити, що заради молоді можна раз на рік влаштувати грандіозне свято. «Щоб не виїжджали за кордон, а розуміли, що знайдуть тут підтримку і робочі місця», – пояснив він.

Як салют на День молоді впливає на появу нових робочих місць, ми так до кінця й не второпали. Утім, знайти якусь логіку в словах О. Мамая завжди було досить складно.

Зінаїда МАТЯШОВА.

Фото Галини Гончарук.