На Полтавщині готуються зустрічати Гройсмана. Уже почали висаджувати квіти…

На вчорашній апаратній в Полтавській ОДА очільник області Валерій Головко анонсував візит до Полтавської області глави українського уряду Володимира Гройсмана. Очільник Кабміну, за інформацією В. Головка, до Полтави не приїде. Програмою його перебування в регіоні передбачено відвідування Горішніх Плавнів де В. Гройсману покажуть Полтавський і Єристівський горно збагачувальні комбінати. Глава уряду огляне об’єкти інфраструктури колишнього Комсомольську, зустрінеться з керівництвом міста, депутатами міськради тощо.

В. Головко поінформував, що відповідальним за підготовку та проведення візиту очільника Кабміну він призначив свого першого заступника Андрія Пісоцького.

А тим часом сьогодні в Полтавських ЗМІ почали з’являтися повідомлення про те, що в Горішніх плавнях тамтешні посадовці спішно почали висаджувати на міських вулицях квіти. Дехто пов’язує це з приїздом В. Гройсмана. Зокрема, Інтернет-видання «Полтава 365» (poltava365.com) повідомило , що «У Горішніх Плавнях висадили 1000 кущів спіреї та близько 700 кущів різнокольорових хризантем. Як повідомила начальник ділянки озеленення комунального підприємства “СпецЕко”» Юлія Гаврилюк, всього заплановано посадити близько двох тисяч кущів цих декоративних квітів.Висадка квітів відбувається по проспекту Героїв Дніпра…».

Олександр Брусенський

Фото із сайту poltava365.com