На Полтавщині викрито злочинне угрупування, яке очолював депутат Миргородської міськради

злочинне угрупування

Про те, що знешкоджено злочинне угрупування на Полтавщині, яке очолював дин із депутатів міськради міста-курорту, повідомили в Генеральної прокуратурі України.

Зокрема, речник Генпрокуратури Андрій Лисенко на своїй сторінці у Фейсбуці вчора написав таке:

«На Полтавщині знешкоджено злочинне угрупування, до складу якого входило чотири особи. Організатором його був депутат Миргородської міської ради Полтавської області.

Завдяки ефективному процесуальному керівництву прокуратури та проведеному комплексу негласних слідчих заходів правоохоронними органами Полтавської області трьох злочинців вдалося затримати. Їм обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Одного із злочинців у зв’язку з переховуванням від органів досудового розслідування оголошено у розшук.

Дії членів угруповання кваліфіковано за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або таке, що спричинило смерть потерпілого) та їм загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на десять років.

Цьому передувала трагічна історія, яка відбулася ще на початку липня 2017 року. На ґрунті особистих неприязних стосунків, що виникли через розбіжності в політичних поглядах щодо соціально-економічного розвитку міста, учасники організованої групи заподіяли тілесні ушкодження депутату Миргородської міської ради 7 скликання О.Супруненку, від яких він помер.

Наразі досудове розслідування завершено та 31.01.2018 обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду…».

Більш детально про розслідування цієї резонансної справи можна дізнатися за посиланням.

Олександр Брусенський