На Центральному ринку у Полтаві ділили сфери впливу. Зі стріляниною…

на центральному ринку

Відкриті розборки конкуруючих бандитських угрупувань, схоже, докотилися і до Полтави. Принаймні, про це сьогодні заговорили в обласному центрі після повідомлень про стрілянину у торгових рядах Центрального ринку, що на вулиці Новий Базар.

З цієї нагоди у поліції Полтавщини сьогодні небагатослівно повідомили, що «До Полтавського відділу поліції надійшло повідомлення від кількох власників торгівельних точок, які розташовані по вул. Новий Базар, що група невідомих осіб погрожувала їм розправою. Під час конфлікту невідомою особою було здійснено декілька пострілів угору з травматичної зброї… Розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство із застосуванням зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Тривають слідчі дії….».

Те, що в поліції називають хуліганством, самі очевидці пригоди розцінюють, як вуличні розборки за сфери впливу на ринку між двома злочинними угрупуваннями. Зокрема, вихідцями з Кавказу та особами ромської національності. У результаті стріляними постраждалих не виявлено, а от на місці події поліція знайшла кілька відстріляних гільз і биту.

Олександр Брусенський

Фото із сайту https://poltava.to/

Відео ТРК «Лтава»