На всеукраїнських змаганнях з «Кемпо-карате» курсанти Військового інституту вибороли два срібла та одну бронзу

карате

Два срібла та одну бронзу здобули курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у всеукраїнських змаганнях з «Кемпо-карате» серед представників громадських організацій, силових структур, вищих військових навчальних закладів та спортивних клубів.

Турнір з «Кемпо-карате» проходив у Полтаві 15 квітня та об’єднав навколо себе більше півтисячі спортсменів з різних куточків України: Полтавської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької та Херсонської областей. В змаганнях взяли участь 520 спортсменів в різних вікових групах та вагових категоріях.

Чемпіонат з «Кемпо-карате» складався з десяти бойових розділів

карате
«Кемпо-карате» у Полтаві

Курсанти Військового інституту імені Героїв Крут змагалися в розділі КУМІТЕ, де було заявлено 118 учасників. Студенти Військового інституту у складі федерації бойового мистецтва “БУ-ДО” під керівництвом тренера майстра спорту міжнародного класу СРСР з карате, володаря Чорного поясу з карате – Чернецького О.В., та здобули 2 Срібні медалі та 1 Бронзову.

Срібло отримали:

  • Жунь Віктор – вагова категорія “до 70 кг” (загальна кількість спортсменів у даній ваговій категорії вісім чоловік);
  •  Кидун Юрій (загальна кількість спортсменів у даній ваговій категорії три особи).

Бронза дісталася Меркулову Олександру – вагова категорія “до 70 кг” (загальна кількість спортсменів у даній ваговій категорії вісім чоловік).

карате
«Кемпо-карате» у Полтаві

Спортсмени інституту в складі Федерації з бойових мистецтв «БУ-ДО» розпочали підготовку до наступних змагань: 21 квітня 2018 року Чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате та 27-29 травня 2018 року в м. Житомир Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА.

Чекаємо нових перемог!

Феніч Ростислав Вадимович

Фото та відео автора