Начальник управління патрульної поліції Полтави переміг у конкурсі «Молодь року-2017»

14 грудня в обласному центрі в Палаці дозвілля «Листопад» нагороджували переможців конкурсу «Молодь року-2017», який уже вшосте проводиться під патронатом Полтавського міського голови О. Мамая.Серед лауреатів конкурсу був і начальник управління патрульної поліції Полтави майор Віталій Мельничук.

Його визнали кращим у номінації «Приклад відваги». Визнання журі офіцер поліції заслужив за мужність, виявлену ним у липні 2017 року при затриманні озброєного гранатами порушника правопорядку. Тоді в Полтаві 51-річний полтавець біля АЗС погрожував підірвати гранату, а коли поліцейські спробували його затримати, влаштував небезпечні перегони по вулиці Європейській. І лише поблизу села Писарівки Новосанжарського району, коли його автомобіль загрузнув у багнюці, він зупинився. Вийшовши з машини, кинув гранату в бік поліцейських і зумів утекти під покровом темряви. На щастя, ніхто з правоохоронців від вибуху не постраждав. Саме В. Мельничук організовував і брав особисту участь у перемовинах із порушником, не допустивши жертв серед перехожих. До речі, після затримання хулігана суд визначив тому міру покарання… в один рік умовно… (Відео переслідування можна подивитися тут https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=8gfUzhR-K7s.)

«Це не лише моя перемога. Це перемога кожного патрульного, який вдень і вночі, у спеку та холод, ризикуючи своїм життям, охороняє спокій мешканців нашого міста» ‒ зазначив В. Мельничук, отримавши почесну нагороду.

Отриманий сертифікат на суму 2 500 гривень він передасть пацієнтам онкогематологічного відділення Полтавської дитячої МКЛ.

До речі, дружина В. Мельничука Наталія теж служить у поліції. З листопада 2016 року вона обіймає посаду уповноваженого голови Національної поліції з контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності у Полтавській області.

Олександр Брусенський