Надзвичайні пригоди та стан правопорядку в області за 5 лютого 2018 року.

пограбування

В обласному управлінні з питань цивільного захисту та ГУ Нацполіції Полтавщини повідомили про надзвичайні пригоди та стан правопорядку в області за 5 лютого 2018 року: три пожежі, два пограбування, один самогубця, 48 померлих…

Отже, за добу, що минула, на Полтавщині виникли три пожежі: дві – в житлових будинках і квартирах, одна – у господарчій будівлі. Попередні збитки від лиха становлять 5000 гривень. Внаслідок пожеж загиблих та постраждалих немає. Також, на території області зафіксовано три дорожньо-транспортні пригоди, у яких травмовано п’ятеро людей (з них одна неповнолітня).

З метою надання допомоги полтавцям у період значного пониження температури, місцевими органами влади на території області встановлено 108 пунктів обігріву. Їх відвідало вже 445 людей.

В області продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 17 січня поблизу с. Вільхуватка Чутівського району, на території ПП МРУ «Вільхуватське», туші дикого кабана, інфікованої вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 01 березня 2018 року. Також триватиме карантин через виявлення 30 січня в с. Недогарки Недогарківської ОТГ Кременчуцького району, на території сільськогосподарського кооперативу «Іскра», загиблих свиней, інфікованих вірусом АЧС. Там вже знищено і спалено понад 1800 голів свиней.

В свою чергу в поліції Полтавщини повідомили про стан правопорядку в регіоні протягом 5 січня 2018 року, коли правоохоронці зареєстрували 110 повідомлень про злочинні посягання. Зокрема:
– 1 тяжке тілесне ушкодження;
– 2 грабежі;
– 59 крадіжок;
– 6 шахрайств;
– 1 незаконне заволодіння автомототранспортом;
– 8 наркозлочинів;
– 2 ДТП, у якій 4 людини травмовано.

За дубу в області померли 48 осіб, скоєно 1 самогубство.

Олександр Брусенський