Не забудьте передплатити “Панораму Полтавщини”

Не забудьте передплатити “Панораму Полтавщини”
на наступне півріччя за найнижчою серед усіх обласних видань ціною
Засоби масової інформації часто називають четвертою владою. Справді, ця інституція має величезний вплив на суспільство та, як свідчать опитування, користується високою довірою громадян. Нерідко журналісти, обов’язком яких є передусім інформування суспільства про важливі події, перебирають на себе функції органів влади. Вони проводять розслідування, яких уникають правоохоронні органи, порушують важливі теми, тиснуть на суди, змушують посадовців виконувати свої обов’язки.

Сучасний світ настільки мінливий, настільки переповнений різноманітною інформацією, яка швидко втрачає свою актуальність, що журналісти змушені повсякчас бути напоготові й не можуть розслаблятися на перерви, вихідні чи інші форми відпочинку. Тож робота “акул пера” – це постійний стрес. Ще важче доводиться журналістам-розслідувачам, які нерідко отримують погрози і стають жертвами нападів.
6 червня у Полтаві вітали представників мас-медіа із професійним святом. Цьогорічний день журналіста особливий: рівно 25 років тому Спілка журналістів України стала членом Міжнародної федерації журналістів. За два роки по тому, вже у 1994 р., в Україні був започаткований день журналіста.

Із нагоди професійного свята в Галереї мистецтв відбулися врочистості. Приємно, що діяльність “Панорами Полтавщини” не залишилася непоміченою, серед кращих працівників ЗМІ, відзначених нагородами обласної влади, є й наші колеги. За сумлінну працю й високий професіоналізм грамотами голови Полтавської ОДА нагороджено заступника директора ТОВ “Панорама Полтавщини”, адміністратора сайту Галину Григорівну Гончарук та журналіста видання Олександра Миколайовича Брусенського.

Зізнаємось: ми вдячні за нагороди, та оцінка читачів важить для нас значно більше. Ваші дзвінки до редакції, листи, які ми отримуємо, свідчать про інтерес до порівняно молодого видання. Особливо ж приємно, що з кожним місяцем суттєво зростає кількість передплатників. Ми цінуємо вашу довіру й намагатимемось її виправдати.

“Панорама Полтавщини” особлива газета. Її створили не якісь політичні сили, не олігархи, а звичайні полтавські журналісти. Можливо, колись у підручниках опишуть наш досвід, розповідаючи, як можна без капіталу розкрутити нову газету й підвищити відвідуваність сайту. Хоча наш секрет дуже простий: ми працюємо для вас, тож і наповнюємо газету й сайт цікавою та змістовною інформацією.

Реалії життя змушують нас із 1 липня підняти на 50 коп. відпускну ціну газети, яка продається в місцях торгівлі. Ціна за передплату газети лишається незмінною: 10 грн/місяць, 60 грн/півроку. Правда, “Укрпошта” підвищила плату за оформлення абонемента. Тепер вона складає: 1 місяць – 1, 48 грн; 2-3 місяці – 3,38 грн; 4-6 місяців – 4,10 грн.

Попри це, ціни на “Панораму Полтавщини” найнижчі серед усіх обласних видань.

Користуючись нагодою, прошу вас, шановні читачі, передплатити “Панораму Полтавщини” на наступне півріччя й таким чином інвестувати в розвиток незалежної полтавської преси. Обіцяємо, що докладемо всіх зусиль, щоб газета була змістовною, правдивою, цікавою й корисною для вас.