Невідомі напали на Л. Гольник, коли вона поверталася з роботи

Л. Гольник

Поліція обласного центру почала розслідування нападу на суддю Л. Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка.

Про пригоду, яка сталася біля Вічного вогню у парку Слави, повідомив на своїй сторінці речник ГУ Нацполіції в Полтавській області полковник Юрій Сулаєв. Про напад на себе одночасно повідомила і сама Л. Гольник на своїй сторінці у Фейсбуці (www.facebook.com/LarysaGolnyk).

«Щойно на мене напали. Я біля вічного вогню. На допомогу…», – написала постраждала одразу після нападу.

Як вже стало відомо, на суддю, яка стала широко відома після того, як розглядала в суді адміністративний протокол, складений правоохоронцями на Полтавського міського голови Олександра Мамая щодо корупційного діяння, і яка після його неявки до суду ухвалювала рішення про примусовий привід до суду градоначальника, невідомі напали сьогодні о пів на шосту вечора. Коли Л. Гольник поверталася з роботи додому разом із І. Гавриленком, який її проводжав.

Л. Гольник

«Я поверталася з роботи через парк біля Вічного вогню. Йшла із Ігорем Гавриленком, який мене зустрічав. На нас напали двоє чоловіків у темному одязі з капюшонами і почали бити гумовими кийками: мене по голові, його — по тулубу, кілька разів повалили. Поруч лежали їх велосипеди. Поки Ігор боровся з нападниками, я спробувала ногою зламати велосипеди, щоб вони не змогли далеко поїхати і поліція встигла їх затримати. Тоді нападники підбігли до мене і кілька разів вдарили по голові так, що потекла кров. Після цього вони втекли, залишивши велосипеди. Вже півгодини чекаємо на поліцію…», – Розповіла вона журналістам Інтернет-видання «Полтавщина».

Л. Гольник

Про те. Що трапилося журналістам розповів і І. Гавриленко:
«Я забирав Ларису з роботи. Вона вийшла з Октябрського суду і пішла по алеї парку. Коли ми підійшли до повороту, де знаходиться Вічний вогонь, у кущах на нас піджидали двоє молодиків на велосипедах. У руках вони тримали палиці. Хлопці були в капюшонах та масках. Нічого не пояснюючи і не намагаючись відібрати речі, вони одразу почали бити суддю Ларису Гольник.

Я намагався її захистити. Мене валили на землю і били. У цей час Лариса штовхнула та била велосипеди хлопців, щоб завадити їм потім втекти. Після нападу хлопця втекли в різних напрямках, залишивши на місці злочину велосипеди…».

І. Гавриленко додав, що у Л. Гольник розсічений лоб, а в нього травмовані ноги.

Олександр Брусенський

Фото зі сторінки у Фейсбуці Л. Гольник та І. Гавриленка