Невідомий державний реєстратор повернув Олександрові Мамаю право підпису

Учора стало відомо, що в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено зміни, що стосуються Полтавської міської ради. Зокрема, право підпису документів від імені Полтавської міської ради тепер має Мамай Олександр Федорович. При цьому в держєреєстрі зазначено, що Полтавську міську раду очолює Шамота Олександр Сергійович.

Водночас у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зазначено, що існує «обмеження згідно закону». Воно пов’язане з ухвалою Печерського райсуду Києва від 18 жовтня 2018 року.

Полтавська міська рада звернулась із заявою в поліцію. Порушено кримінальну справу. Правоохоронці вже з’ясували, що зміни про право підпису документів О. Мамаєм вніс державний реєстратор (точніше, реєстраторка) з Харківської області, в якої 16 листопада на автовокзалі викрали гаманець і флешку з електронними ключами. Принаймні, так вона заявила в поліції. Однак державний реєстратор чомусь не заблокувала вхід до Держреєстру. Випадковість чи ні?

Також слідчі встановили, що вхід у Держреєстр зроблено з ІР-адреси Полтавської міської ради. І це, звичайно, не випадковість…