Невже тільки дорога хірургічна операція сцілює суглоби?

Біль в суглобах і хребті – давня проблема людства. Медицина змусила відступити деякі хвороби, але артроз і остеохондроз продовжують сковувати болем кожен крок і погіршувати якість життя тих, кому за 40. Невже допоможе тільки дорога хірургічна операція по заміні суглоба або хребетного диска?

Лікарі суглобиІнституту Здоров’я мають 12-річний досвід безопераційного лікування остеохондрозу і артрозу колінного, кульшового, ліктьового та ін. суглобів за допомогою методу ударно-хвильової терапії (УХТ), який ми першими застосували в Україні. УХТ дієва, але більше ніж за 10 років практики у фахівців склалося певне незадоволення: приблизно 20% пацієнтів повною мірою допомогти не вдалося.

Розібравшись в причинах, ортопеди Інституту Здоров’я вдосконалили метод ударно-хвильової терапії. Так з’явилася нова методика лікування артрозу і остеохондрозу – лазерна ударно-хвильова терапія. Це комплексне лікування не лише виводить «солі» з суглоба, але й покращує кровопостачання, запускає відновні процеси, оживляє уражений суглоб або диск. Залишаючи тритижневі сліди на шкірі, потужний лазер здійснює зцілювальний «ефект Лазаря», на декілька років омолоджуює суглоби і диски! Завдяки лазерній ударно-хвильовій терапії результативність лікування артрозу і остеохондрозу наблизилася до 95%. У пацієнтів зникає біль, рухи стають вільними.

Метод лікування артрозів і остеохондрозів за допомогою лазерної ударно-хвильової терапії, в якому лазер виправдано відіграє провідну роль, запатентований і застосовується тільки харківськими фахівцями Інституту Здоров’я вже 3 роки, доводячи свою високу ефективність.

Лікарі Інституту Здоров`я

приймають в м. Полтаві

Попередній запис за телефонами:

050-300-28-28, 096-876-33-30, 063-95-97-010

bolinet.com.ua