Олександр Шамота попереджає про спробу Іллі Киви захопити Полтавську міську раду

Полтавська міська рада

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП) поширила повідомлення, в якому заявляє, що лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива та екс-мер Полтави Олександр Мамай хочуть захопити Полтавську міську раду.

Спочатку було внесено зміни в Державий реєстр юридичних осіб за допомогою держреєстратора в Харківській області, які наступного дня після заяви в правоохоронні органи видалили. За кілька днів було повторно внесено зміни в держреєстр уже за допомогою держреєстратора в м. Ірпені на Київщині. Але й цього разу Олександр Мамай недовго мав право підпису: внесені зміни виправили. “За фактом незаконного внесення екс-мера в держреєстр прокуратура вже порушила низку кримінальних справ. Також встановлено причетність Мамая у якості організатора цього злочину”, – сказано в повідомленні.

Наскільки реальна спроба захопити Полтавську міську раду

“ПП” повідомляла про спроби лідера обласного осередку СПУ Сергія Чередніченка зірвати апаратну нараду та сесію Полтавської міської ради (див. ПП: “Дев’ятнадцята сесія Полтавської міської ради відбулася попри спроби «активістів» її зірвати”)

спроба Киви захопити Полтавську міську радуТепер же в Полтаву прибули найманці, які можуть чинити провокації та намагатися захопити Полтавську міську раду.

«Кива зі своєю бандою намагається завести сепаратиста Мамая у міськраду. Вони хочуть влаштувати фактично бойові дії в Полтаві під час воєнного стану. В нас є інформація, що вони стягнули сили, щоб захопити Полтавську міську раду перед вихідними. Це чергова спроба перевороту в Полтаві. Судові заборони, кримінальні провадження проти відставленого мера їх не зупиняють. Останній „чорний реєстратор Мамая“ каже, що не вносив змін до реєстру юросіб і взагалі був на сесії Ірпінської міськради. Після того як полтавці зняли Мамая з посади, він продовжує зубами чіплятися за своє крісло: купує суди, запрошує гастролерів із Києва, і вже вдруге підробляє документи реєстрів. Це вже другий „чорний реєстратор“, який відмовляється від своїх дій і вказує, що не робив змін у реєстрі», — цитує прес-служба СДП в.о. міського голови Олександра Шамоту.

Для чого вони хочуть захопти Полтавську міську раду

«Мета банди проста: заважати нам працювати, довести місто до катастрофи, заблокувати платежі. Вони хочуть, щоб діти не харчувалися в школах, щоб не прибирався сніг, не працював транспорт, не працювала програма соцзахисту „Турбота“, не вивозилося сміття. Ми тримаємо ситуацію під контролем! І не дамо сепару Мамаю із бандитом Кивою тероризувати полтавців!», — додав Шамота, коментуючи спробу Іллі Киви захопити Полтавську міську раду.

На фото: С. Чередніченко (з мегафоном) та І. Головатий (праворуч) напередодні 19-ї сесії Полтавської міської ради.