Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини звертаються до полтавців

Члени Правління громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» поширили звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, депутатів Полтавської обласної ради, патріотів України.

У зверненні ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» зокрема сказано: «У цей надзвичайно важкий час ми, матері та дружини загиблих воїнів в українсько-російській війні, звертаємося до вас та всіх патріотів нашої держави із закликом про недопустимість реваншу антиукраїнських сил.

Деякі проросійські політики та «громадські» діячі хочуть приспати нашу пильність, спекулюють на складній громадсько-політичній ситуації в Україні, нав’язують думку, що потрібно погоджуватися на мир із країною-агресором на її умовах. Піддаються ревізії досягнення нашої держави в її розбудові, простим обивателям нав’язується сумнів у доцільності існування незалежної держави України. Революція гідності, на їхню думку, була прикрою помилкою, а найкраще жити за принципом «моя хата скраю».

Ні! Цього не можна допустити, адже це похоронить шанс справжніх духовних свобод в Україні!

Наші сини та чоловіки загинули як герої, захищаючи цілісність та незалежність держави України!

Ті колаборанти, які під ідейним керівництвом країни-агресора – Російської Федерації – розстрілювали наших воїнів під Іловайськом та Дебальцевим, Луганськом та Маріуполем, по-звірячому мучили полонених у катівнях та підвалах Донецька, Макіївки та Горлівки, ніколи не отримають нашого прощення! Нам ні про що говорити з катами!

Для нас МИР – це наша ПЕРЕМОГА, а наша ПЕРЕМОГА – це МИР!

Іншого немає і не може бути!

Шановна владо держави Україна! Ви не маєте права зрадити народ України та присягу, яку ви давали, йдучи до влади. Закликаємо вас не давати ворогам жодного шансу та не допустити реваншу українських сил!»

За дорученням Правління громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» звернення піддписала голова організації Наталія Чепіга.