Чужих дітей не буває

Ось уже кілька років поспіль кафедра українознавства та гуманітарної підготовки УМСА разом із деканатом факультету підготовки іноземних студентів бере участь у Всеукраїнській благодійній акції «Чужих дітей не буває» й продовжує добру традицію: напередодні зимових свят вітати маленьких полтавців, яких спіткали негаразди зі здоров’ям.

11 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів і прийдешнього дня Святого Миколая студенти 1-2 курсів рахом зі слухачами навчально-наукового центру з підготовки іноземних громадян та своїми викладачами завітали до Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів Полтавської обласної ради, де навчаються і лікуються діти з порушеннями слуху і мовлення.

Майбутні медики, які взяли участь в акції «Чужих дітей не буває», стали для маленьких полтавців казковими Дідами Морозами, Святими Миколаями, даруючи не тільки іграшки, книги, альбоми, фарби, фломастери, канцтовари тощо, а й тепло своїх сердець, щирі слова вітань українською, англійською, арабською, фарсі, хінді, французькою та іншими мовами.

Натомість вихованці ін­тернату співали, танцювали, показували зроблені ними святкові поробки.

Діти, їхні батьки і вихователі подякували гостям за приємні гостинці, а також святкові моменти, що зробили діток радіснішими, веселішими, дали можливість відчути себе потрібними іншим людям. Розуміння цього, безперечно, стане в нагоді в майбутній фаховій діяльності лікарів.

Адміністрація школи-інтернату надіслала лист-подяку на ім’я ректора академії проф. В. М. Жда­на, декана факультету підготовки іноземних студентів доц. Л. В. Бурі, завідувачки кафедри українознавства та гуманітарної підготовки доц. Т. О. Ле­щенко.

Клавдія ДЕГТЯРЬОВА.