Новобудови в Полтаві. Де найкраще вибирати квартиру своєї мрії

Новобудови в Полтаві

Якщо пройтися вулицями обласного центру та уважно подивитися навкруги, то впадають у очі численні новобудови в Полтаві. Для багатьох сімей дуже гострою лишається житлова проблема, от тільки як «правильно» вибрати квартиру своєї мрії? Поділюся власним досвідом.

Моя родина давно мріяла про власне житло, причому ми розглядали єдиний варіант: новобудови в Полтаві. По-перше, навіщо нам півстолітній будинок зі зношеними комунікаціями, які ніколи не ремонтувалися? Підвали, які періодично затоплюють фекалії, ліфти, що вже не підлягають ремонту, діряві дахи… Купити собі зайвий клопіт у наші плани не входило.

Новобудови в Полтаві: дешевше, ніж на вторинному ринку

По-перше – «чиста» й безпечна з юридичної точки зору квартира. По-друге, у своїй журналістській практиці неодноразово писала про людей, які потрапили в халепу, придбавши житло на вторинному ринку.

Новобудови в Полтаві

Відсвяткувавши новосілля, вони ні сіло, ні впало дізнавалися, що квартира перебуває в заставі або попередні власники порушили права неповнолітніх, виписавши дітей, яким тепер ніде жити.

Договір купівлі-продажу визнавався недійсним, люди роками доводили у судовому порядку своє право на придбане житло.

Новобудови в Полтаві – це завжди «чиста» й безпечна з юридичної точки зору квартира, в якої раніше ніколи не було власника, зареєстрованих (прописаних) чи тимчасово вибулих осіб. Така квартира не може перебувати в заставі або бути під арештом, на неї не можуть претендувати спадкоємці.

І, насамкінець, погодьтеся: заселятися в абсолютно нову квартиру куди приємніше, ніж у житло в старому фонді, де навіть стіни зберігають запах колишніх господарів. Крім того, всі новобудови в Полтаві – це винятково квартири сучасного планування з просторими коридорами, затишними лоджіями й величезними кухнями. Ось про таку, я завжди мріяла…

Був ще один аргумент, який схиляв мою родину саме до купівлі новобудови в Полтаві: нам не вистачало грошей, а житло на первинному ринку коштує дешевше і на додачу можна оформити кредит на прийнятних умовах.

Єдине, що стримувало: як не вляпатися в халепу, адже будинок іще не зведено, а гроші треба платити вже зараз. Ми зверталися то до однієї компанії-забудовника, то до іншої, моталися туди-сюди містом, дізнавалися всі умови, порівнювали, зважували всі «за» і «проти»…

Сайт перевірених оголошень №1 DOM.RIA пропонує тільки стовідсотково перевірені новобудови в Полтаві

Певно, так тривало б ще довго, якби не подруга, яка порадила скористатися сайтом оголошень DOM.RIA (саме так вона придбала свою квартиру). Сервіс виявився справді дуже зручним. Тут зібрані лише 100-відсотково перевірені новобудови в Полтаві (і не тільки).

Новобудови в Полтаві

Подається докладний опис кожного будинку, який планують звести, будують або вже здали в експлуатацію, є детальні плани квартир. Потрібний варіант можна шукати як за районом міста, так і за ціною. Зібрані «досьє» й на кожну будівельну компанію, яка зводить новобудови в Полтаві.

Одне слово, не треба годинами шукати потрібний варіант в Інтернеті, тим більше – кудись їздити: одразу бачиш усе в натурі й лише вибираєш.

Що ще дуже зручно: можна звернутися за онлайн-допомогою до консультанта, якщо потрібне докладне роз’яснення щодо якоїсь новобудови в Полтаві.

Не буду забирати ваш час: краще самі зайдіть на сайт та переконайтеся, DOM.RIA.com

Ну а в мене тепер є нова квартира. І я дуже вдячна DOM.RIA, який допоміг її придбати. До речі, тут можна й продати житло, попередньо викликавши інспектора, й здати в оренду чи орендувати.

Світлана Покальчук,

м. Полтава.