Обласна влада хоче “оригінально” вшанувати українського кобзаря

обласна влада

Полтавська обласна влада виношує ідею, яка народилася під впливом заходів, присвяченим 204-літтю з дня народження Т.Г. Шевченка, і яка вже викликала хвилю обурень у соціальних мережах.

9 березня, коли Україна шанобливо відзначала 204-ту річницю від дня народження Кобзаря, очільники департаменту будівництва, містобудування та архітектури Полтавської ОДА (директор – Тимофій Голбан) сповістили про бажання вшанувати великого поета в оригінальний спосіб.

«На день народження прийнято робити подарунки. Тим більше, коли 204 роки виповнюється Тарасу Шевченку. Кобзар — це український супергерой. І поряд з ним будь-які персонажі Marvel та DC відпочивають. Так чому б ще раз і ще багато разів про це не нагадати дітям? На фото ескіз майбутнього муралу на Диканській гімназції. Вже восени його реалізують Янка Похилько та Олександр Фастовець. Як вам, друзі?», – звернулися до «фейсбушної» спільноти посадовці.

Обласна влада готує подарунок до річниці від дня народження кобзаря

обласна влада

Друзі чиновників не забарилися з коментарями (див. www.facebook.com/poltava.dep.bud/) і активно висловлюють своє ставлення, як до майбутнього муралу, так і до художніх смаків тих, кому довірили опікуватися містобудуванням на Полтавщині.

обласна влада

До речі, свідчень про тих, кого покликали реалізувати задум чиновників, небагато. Так, Янка Похилько на своїй сторінці у ФБ про себе написала лише кілька слів: «Архітектор-дизайнер, займаюся дизайном інтер’єрів кафе, художнім розписом стін, менеджментом…». Інший герой публікації, який має втілити в життя ідею «Шевченка-супергероя» Олександр Фастовець так само на своїй сторінці у Фейсбуці лише вказав, що він живе в Полтаві…

Олександр Брусенський

На фото: 1. Т. Голбан – керівник департаменту, де «генерували» ідею оригінального муралу. Фото автора.

2,3 – Скан із сторінки у ФБ департаменту будівництва, містобудування та архітектури Полтавської ОДА.