Область – «За», місто – «Проти»: на сесії Полтавської облради прийняли звернення до керівників держави щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців

сесії Полтавської облради

16 лютого відбулося перше в цьому році виїзне пленарне засідання сесії Полтавської облради. Місцем для її проведення депутати обрали залу засідань ПРАТ «Полтавський ГЗК» у Горішніх Плавнях.

Правда, далеко не всі депутати на сесії Полтавської облради підтримали новацію про проведення виїзних засідань далеко від «дому». Один із таких обранців позафракційний Петро Ворона прилюдно відмовився їхати на засідання, яке вирішили проводити у приміщенні, що належить «одному з олігархів». Свою позицію депутат оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Вважаю недоречним проводити сесію в приміщенні приватного акціонерного товариства, що належить одному з олігархів. У той же час, можна було б провести сесію в одному з обласних комунальних закладів, що належать Полтавським територіальним громадам : краєзнавчий музей, драматичний театр, філармонія, центр дитячої творчості. Не потрібно ховатись від людей, маємо працювати відкрито і щиро.

сесії Полтавської облради

Тому такі дії по проведенні сесії Полтавської облради засуджую, так само як і “бенкет у час чуми” – мільйонний ремонт залу засідань. Чи всі бійці українсько-російської війни з квартирами та вилікувані ??? Вони часто не мають на це коштів …… Варто було обмежитись наладкою або модернізацією системи голосування. Тому в сесії приймати участь не буду, бо вважатиму це зрадою Майдану, пам`яті загиблих побратимів…».

На розгляд депутатів запропонували понад 60 питань порядку денного, які стосуються найактуальніших питань життєдіяльності Полтавщини. Серед них – ухвалення Звернення до керівництва держави та парламенту негайно вирішити питання справедливого пенсійного забезпечення колишніх військових, пенсіонерів-правоохоронців, учасників бойових дій. Ініціатором звернення став Голова обласної Спілки ветеранів Збройних сил, учасників та ветеранів бойових дій Борис Гонза.

У той же час, на «паралельній» сесії Полтавської міськради депутати не підтримали схожу пропозицію звернутися до Кабінету Міністрів з пропозицією підвищити пенсії силовикам, що запропонував у своєму виступі перший заступник голови Ради Полтавської міської організації ветеранів Володимир Банніков.

«Це не наша компетенція. Нехай її підтримує нардеп Каплін. Це «чистий піар»…», – відповів на ініціативу Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Брусенський
На фото: Пленарне засідання сесії Полтавської облради у Горішніх Плавнях.
Фото із Інтернету.