Олександр Біленький назвав імя спеціального гостя фестивалю «Решетилівська весна», якого раніше обікрали у Полтаві

Решетилівська весна

Голова Полтавської облради Олександр Біленький анонсував проведення в Решетилівці мистецького свята «Решетилівська весна».

Як розповів він на своєї сторінці у Фейсбуці, «Багато цікавинок буде відбуватися вперше! Свято «Решетилівська весна» заплановане в період з 18 по 20 травня, тобто – 3 дні! В рамках фестивальної частини – Відкритий чемпіонат області зі спортивного орієнтування, один із етапів відбуватиметься на території міста Решетилівка! Ну і звичайно – спеціальний гість, його ім‘я, поки, таємниця!)) А, можливо, їх буде декілька! Це ж фестиваль!» (мову оригіналу збережено – авт.).

Утім, тримати в таємниці довго імя «спеціального» гостя голова облради не став. Учора О. Біленький, знову таки на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомив, що 19 травня 2018 року до Решетилівки на свято «Решетилівська весна» завітає гурт DZIDZIO.

Свято «Решетилівська весна» заплановане в період з 18 по 20 травня

Решетилівська весна

«Найкращі українські виконавці виступатимуть у Решетилівці!!!
До речі – Михайло (DZIDZIO – це сценічне ім‘я), дуже позитивний та компанійський хлопець! І це не останній сюрприз для земляків!», – сповістив О. Біленький.

19 травня 2018 року до Решетилівки на свято «Решетилівська весна» завітає гурт DZIDZIO

Як відомо 28 листопада 2014 року гастроль для львівського гурту DZIDZIO до Полтави скінчився геть кепсько. Тоді співаків обікрали на півмільйона гривень. Про що міліцію обласного центру сповістив сам керівник гурту DZIDZIO, який повідомив, що ввечері з його автомобіля Cadillac Eskalade, який він залишив на проспекті Першотравневому, 20, поблизу кафе «Вілла Крокоділа», невідомі особи, розбивши скло у дверцятах, викрали із салону сумку з грошима в сумі 27500 дол. США, 120000 гривень, документи, планшет, золоту картку АКБ «Приватбанк», платинову картку «Прокредитбанк». На той час сума збитку становила 530.000 гривень.

За неофіціальною інформацією, тоді з авто викрали і популярну фейкову бороду соліста гурту…

Олександр Брусенський

Фото із Інтернету