Олександр Шамота стверджує, що викрали печатку міськради

У Полтаві викрали печатку міськради

У Полтавській міській раді викрали печатку міськради. Після цього на своїй прес-конференції її публічно показував колишній міський голова Олександр Мамай. Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження. А заяву про викрадення внесли до ЄРДР.

14 вересня більшість депутатів Полтавської міськради висловили недовіру меру Олександру Мамаю. До цього він 3 місяці ігнорував свої прямі обов’язки. Крім того, існує велика кількість інших недоліків у роботі Олександра Мамая та низка корупційних скандалів, в яких він фігурував.

викрали печатку міськради
На своїй прес-конференції викрадену печатку публічно показував колишній міський голова Олександр Мамай

До цього депутати звільнили з посади секретаря міськради Оксану Деркач. Новим секретарем міської ради обрали Олександра Шамоту. Він став виконуючим обов’язки міського голови.

Перший робочий день новообраного секретаря почався з виклику поліції. Олександр Шамота не міг потрапити до свого кабінету. Там мала зберігатися печатка міськради для завірення документів. Це передбачено посадовими інструкціями і внутрішніми документами міськради. Але її на місці не виявилося. Тому за фактом викрадення печатки Шамота звернувся до поліції.

Як трапилось так, що викрали печатку міськради

Заяву вже внесли в ЄРДР, а за фактом викрадення відкрили кримінальне провадження. Його номер: 12018170040003054.

У Полтаві викрали печатку міськради
За фактом викрадення печатки відкрили кримінальне провадження. Його номер: 12018170040003054

Також Олександр Шамота сьогодні звернеться до прокуратури міста, щоб її працівники тримали питання на контролі.

— Поліція відкрила кабінет секретаря, де повинна зберігатися печатка. Проте, її там не було. Ми розуміємо, що печатку міськради викрали. А після колишній міський голова Олександр Федорович демонстрував її привселюдно на своїй прес-конференції та на камери сказав, що вона у нього, — говорить новообраний секретар, виконуючий обов*язки мера міста Олександр Шамота.

У Полтаві викрали печатку міськради
Голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській рад Андрій Матковський

Олександр Мамай більше не є міським головою Полтави. Тому його підпис на будь-якому офіційному документі міської ради є назаконним. Так само, як і перебування у нього печатки міськради.

— Посадова особа, яка буде виконувати якісь письмові вказівки Олександра Мамая, зокрема кадрові чи фінансові, буде відповідати перед законом і правоохоронними органами. Вчора викрали печатку міськради, яка не має знаходитися у цієї людини. Ми подали відповідну заяву до поліції, — наголосив голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській рад Андрій Матковський.

Прес-служба Полтавської міської ради