Олексій Матюшенко отримав третій диплом про вищу освіту і хоче ще один

Голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко одержав диплом магістра із державного управління Національної академії державного управління при Президенті України.

Про це очільник району сьогодні сповістив на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Маю важливе особисте досягнення – одержав диплом магістра із держуправління. Днями захистив дипломну роботу в Національній академії державного управління при Президентові України. Це не просто черговий диплом (до слова – третій). Це нові знання і можливості, які здобув завдяки викладачам. І які буду тепер втілювати на практиці. Отже, можемо разом із командою реалізувати ще більше корисних справ))).

Хочу подякувати своїм наставникам за новий досвід. Навчання в Академії дало стимул для пошуків і відкриттів, аналізу нових трендів та тенденцій. Тож наші досягнення в проектах реформування медицини, комунальної сфери – і Ваша заслуга! Дякую Альма-матер. Не прощаємося!)) Задумуюся над пропозицією вступити до аспірантури!».

До речі, вищу освіту під час своєї каденції отримав і Полтавський міський голова Олександр Мамай. У 2010 році він вступив до Полтавської державної аграрної академії на заочне відділення, а 2015 року отримав диплом бакалавра зі спеціальності «Агроном». У грудні 2017 року полтавський градоначальник здобув ще й ступінь магістра, захистивши дипломну роботу на тему «Вплив умов вирощування на урожайність і якість пшениці озимої».

Олександр Брусенський
Фото зі сторінки у Фейсбуці О. Матюшенка.