Олена Щербань на свій День народження пригощала журналістів п’ятьма різними видами борщу

Олена Щербань

Олена Щербань – відома на Полтавщині й далеко за її межами діячка. Вона – етнограф, етнолог, краєзнавець, історик (доктор історичних наук), організаторка етнографічних свят та фестивалів, яка створила ЕкоАгроСадибка-музей салон-студія “Лялина Світлиця”, голова Опішнянського осередку майстрів народної творчості (див. ПП: «Три борщика у глиняних горщиках від Олени Щербань»). Своєю улюбленою справою етнологиня займається вже 9 років.

27 червня з нагоди свого Дня народження Олена Щербань приготувала п’ять видів борщу за старовинними рецептами, а ще вареники, крученики з м’ясом і халвою. Пані Олена провела майстер-клас з приготування качаної каші й поділилася секретами своєї молодості. Дійство відбувалося в Опішні в уже згаданій Лялиній світлиці.

«Трудотерапія – вона облагороджує, – розповідає іменинниця. – Вона дає мені силу, дає наснагу. Чоловік і свекруха мені допомагають. Діти всі біля мене бігають, і я в цьому бачу сенс. Тому всі мої рухи – це протидія ліні. Я за рід, за родину, за українські національні цінності. Я – націоналістка в гарному сенсі цього слова. Я поважаю свою країну, історію, культуру».

Олена Щербань
Олена Щербань за приготуванням своїх кулінарних шедеврів

Олена Щербань: «Я люблю життя. І те, що я роблю, я роблю тому, що я його люблю»

Вправно готуючи кулінарні шедеври, пані Олена безупинно розповідала про секрети приготування борщу та інших українських національних страв, а також про своє життя й захоплення.

«Я народилася на хуторі поблизу Диканьки, зростала до трьох років із бабусею Марією, звідки і набралася любові до печі, до пирогів, до борщу пісного в чавунці. Зараз мешкаю в Опішні. Я вже опішнянка двічі, бо двох синів народила в Опішні. Автентичною кухнею цікавлюся з 15 років. Усе почалося з житніх пирогів, які готувала 90-річна бабуся моєї подруги Олі. Моя бабуся готувала пшеничні пироги, а її – тільки житні. Коли спитала про це бабусю Євфросинію, та відповіла: «Пшеничне не таке, не природнє». Певно, саме відтоді намагаюся докопатися до істини, допитатися».

Олена Щербань
Приготування страв в Лялиній Світлиці

Олена Щербань закінчила Полтавський педагогічний університет і приїхала працювати в музей гончарства в Опішню. А вже через гончарство прийшла до етнології. Вона зазначає: в Лялину світлицю приїжджає багато туристів із Києва, Харкова та Дніпра, а останнім часом – і з Полтави. Серед іноземців її садибу особливо полюбляють азіати: японці і китайці – найчастіші гості. Часто гостюють поляки.

Олена Щербань, Лялина Мвітлиця, Опішня
ЕкоАгроСадибка-музей салон-студія “Лялина Світлиця”

Олена Щербань готує борщі за рецептами, яким 100 років

Як науковець і дослідниця Олена дійшла цікавого висновку: українська національна страва – вегетаріанська.

«Чому ми й були довгожителями і в нас було багато дітей?» – запитує вона. Й сама ж відповідає: «Бо їли хіба що крихту м’ясця й лише на великі свята – Паску та Різдво. Одне порося різали на велику родину з 10-15 чоловік. І тому борщик був посмачений сальцем, або, як розповідали мені тітки, сам горщик перед приготування намащувався салом».

Олена Щербань
Чим пригощала пані Олена гостей

Пані Олена поділилася з журналістами (точніше, в основному журналістками) не лише рецептами борщів, але й… чарівності. Розповіла, що для гарного самопочуття корисно раненько вставати і крутитися біля печі. Усім дівчатам, які хочуть бути стрункими і прожити до 100 років, порадила працювати.

П’ять борщиків у глиняних горщиках від Олени Щербань

А тепер власне перейдемо до страв, які приготувала майстриня-етномологиня. Це вареники з картоплею і вишнями, крученики з м’ясом і халвою, качана каша, бузиновий квас, березовий сік, міцна варенуха з перцем і ніжний бісквітний торт.

борщі від Олена Щербань
П’ять борщиків у глиняних горщиках з печі від Олени Щербань

Головними стравами були, звичайно ж борщі, а їх Олена Щербань приготувала аж п’ять: з річковими раками, грибами, сушеними грушами, щукою та… полуницею!

борщ з полуницею від Олена Щербань
Борщ з полуницею

А потім іменинниця провела майстер-клас із приготування качаної каші.

Олена Щербань порекомендувала всім гостям запитати у своїх бабусь і прабабусь про те, а що ж таке пили їли предки наші. І при тому не тільки в будень, а й на свято: на Великдень, весілля чи Хрестини. А також наголосила, що корисними є локальні страви, тобто ті, до яких ми звикли і які готують зі складових, вирощених у наших широтах.

Олена Щербань
Олена Щербань спілкується з журналістами

Тож не женіться за екзотикою й обов’язково завітайте до Лялиної світлиці на ШОСТИЙ міжНАРОДНИЙ гастрономічнИЙ ЕТНОфестиваль-квест «Борщик у глиняному горщику 2019» 10 серпня.  Не пошкодуєте!

Галина СЕМЕНЕНКО.

Фото та відео автора