Організації ветеранів Полтавщини долучилися до Всеукраїнської естафети Пам’яті

організації ветеранів

Сьогодні в Полтаві проведи пленум Ради обласної організації ветеранів, на якому обговорили питання, які нині болять ветеранам Полтавщини і ухвалили рішення щодо подальшої роботи ветеранської організації.

Головним питання порядку денного організації ветеранів стало питання про проведення на Полтавщині Всеукраїнської естафети Пам’яті, присвяченої 75-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників України. Голова Ради обласної організації ветеранів Віктор Тесля розповів, що естафету 17 грудня 2017 року почали в місті Лисичанськ Луганської області, яке було звільнено від фашистів першим. Представники від ветеранських організацій Полтавщини теж брали участь на запрошення побратимів в урочистостях в Лисичанську.

організації ветеранів
Мурадян С. С. та Омельченко В.С. ( Зіньків)

«Там нас зустріли хлібом-сіллю, було проведено різноманітні культурні заходи, зустрічі з молоддю, – розповів В. Тесля. – Ми вшанували пам’ять визволителів. Потім естафету прийняла Харківська область. На черзі – Полтавська. На Полтавщині естафету приймуть від харків’ян у Чутовому 21 вересня 2018 року, і вона стартуватиме у Котелевському районі. А фінішує 29 вересня 2018 року у Кременчуці. Після чого 10 жовтня полтавські ветерани передадуть естафету Черкаській області…».

 організації ветеранів
В.І. Тесля

На пленумі організації ветеранів також ухвалили звернення до керівників держави з приводу необґрунтованої затримки перерахунку пенсій військовослужбовцям.

Участь у роботі пленуму взяли представники всіх районів області. Ветерани з Гребінківського району приїхали до Полтави разом із ветеранським хоровим колективом «Берегиня», самодіяльні артисти якого подарували концерт учасникам заходу.

Олександр Брусенський

Фото автора.