Нітрати в кабачках стали причиною отруєння родини в Кобеляках

Весна – традиційна пора ранніх овочів, зелені та… отруєння нітрататами. Є перші жертви й на Полтавщині: наприкінці квітня родина в Кобеляках отруїлася ранніми кабачками, в яких були в надлишку нітрати.

Молоденькі кабачки люди купили не десь на базарі, а в супермаркеті АТБ на вул. Дніпровській. Сім’я повечеряла смаженими кабачками, а вночі жінці стало зле: вона знепритомніла й упала у ванній кімнаті. Чоловік викликав «швидку», в райлікарні діагностували харчове отруєння. Тієї ж ночі стало погано й їхньому синові, але йому вдалося обійтися без допомоги лікарів.

Запідозривши, що причиною отруєння нітрататами могли бути кабачки, наступного дня родина купила в АТБ ті самі кабачки й віднесла їх на аналіз до Держпродспоживслужби. Виявилося, що наявні в них нітрати перевищували норму втричі: 1200 мг/кг при допустимій нормі не більше 400 мг/кг!

Думаєте, когось покарали за це, когось оштрафували? Поліція крайніх не знайшла, магазин отримав лише припис, а решту кабачків (на полицях залишилося всього 7 кг) утилізували.

отруєння нітратами в Кобеляках
Магазин АТБ у Кобеляках, де з кабачками продавали нітрати.

Контролювати нітрати — марна справа

Нітрати — солі азотної кислоти — є в усіх овочах і фруктах. Це той «будівельний матеріал», без якого вони взагалі би не виросли і не дозріли. І якщо продавець вас запевняє, що його продукція не має нітратів — не вірте. Вони там є обов’язково. Просто їх кількість може бути вищою або нижчою за норму. Але як визначити кількість нітратів?

Побутовий нітрат-тестер коштує 2400 гривень, тож навряд чи наші домогосподарки і пенсіонери наважаться придбати такий прилад і ходити з ним по ринку, тикаючи голкою-щупом у помідори-огірки.

Вимагати у продавців якийсь сертифікат (навіть у супермаркеті) — теж «голий» номер. Нічого вам не покажуть, тільки нарветеся на грубість, попсуєте даремно нерви. Тож залишається запам’ятати кілька правил, які вбережуть вас від отруєння ранніми дарами природи.

Як уникнути отруєння нітратами

1. Добова норма споживання нітратів становить 5 мг на 1 кг маси тіла людини. Тобто людина масою 70 кілограм може спожити за добу не більше 350 мг нітратів. Для дітей безпечна добова доза нітратів — 50 мг без урахування ваги дитини. Відомо, що в 1 кг моркви нітрати можуть становити 334 мг, у 1 кг буряка —3200 мг, 1 кг капусти білокачанної —1900 мг. Виходить, достатньо з’їсти 180 г салату зі свіжої капусти, щоб набрати нітрати в максимально допустимій дозі!

2. Не зловживайте овочевими соками. У сік, вичавлений з моркви, переходить до 40% нітратів, з буряка – до 70%, з капусти – до 60%. Соки, куплені в торговельній мережі, містять нітрати в допустимій кількості, але ці напої необхідно зберігати тільки в холодильнику. При кімнатній температурі нітрати швидше переходять у токсичніші нітрити.

3. Обмежуйте споживання тепличних овочів: редиски, кропу, цвітної капусти, огірків, томатів, салату, петрушки. В них міститься у 1,5-2 рази більше нітратів, ніж у вирощених на відкритому ґрунті. У овочах і зелені, вирощених на ґрунті, але в затемнених місцях (у садках, під деревами) удвічі більше нітратів, ніж у їхніх родичах, вирощених під сонечком на городі.

4. Не слід давати дітям ковбасні вироби, копченості. Для довготривалого збереження й надання природного кольору м’яса до них додають консерванти — нітрати або нітрити натрію (калію) — до 50 мг на кожен кілограм продукту.

5. Не споживайте і не використовуйте для виготовлення страв воду з колодязів, неперевірену на нітрати.

Як зменшити вміст нітратів у продуктах:

1. Зрізайте у буряках верхню частину (головку) і нижню (корінь). Знімайте з капусти всі покривні листки. Не їжте качан!

. Відварюйте овочі. При відварюванні картоплі вміст нітратів зменшується на 75-80%, моркви – на 40-56%.

3. Заливайте овочі на кілька годин (бажано на 1 добу) 1%-ним розчином кухонної солі або аскорбінової кислоти (вітамін С чи хоча б водою.

4. Не піддавайте овочі періодичному розморожуванню-заморожуванню.

5. Квашення, соління овочів значно зменшує вміст нітратів.

7. Допоможе й бланшування овочів парою або водою при температурі 75-800 С протягом 6 хвилин.

Чим небезпечне отруєння нітрататами

Якщо доза речовини перевищена, одразу після потрапляння в організм нітрати швидко всмоктуються, перетворюючись на отруту. Відбувається це таким чином: азотна кислота взаємодіє в крові з оксигемоглобіном (головним джерелом кисню для організму), в результаті чого утворюється метгемоглобін. Він, на відміну від оксигемоглобіну, не здатний транспортувати кисень до тканин. З цієї причини організм відчуває кисневе голодування. Для прояву перших симптомів отруєння нітратами достатньо 15% метгемоглобіну в крові. При 50% людина може померти від задухи (зазвичай це 8-14 г нітратів або 1-4 г нітритів).

Як зрозуміти, що овочі небезпечні?

Продукти з надлишком нітратів мають специфічний неприродний смак. За розмірами і соковитістю вони теж відрізняються від інших, тому краще не купувати велетенських огірків або помідорів. Іноді про високу концентрацію свідчать тріщини на овочах і фруктах. Причому контактуючи з повітрям, нітрати в порепаних овочах за кілька хвилин перетворюються в нітрити — ще небезпечніші для здоров’я речовини. Овочі або фрукти з нітратами не здатні до тривалого зберігання, тому за деякий час вони стають м’якими, перетворюються на желеподібну рідину.

отруєння нітратами

Які продукти в зоні ризику?

Найчастіше небезпечну для здоров’я дозу нітратів виявляють у:

• ранніх огірках та помідорах;

• редисці;

• зелені – кропі, петрушці, зеленій цибулі;

• кавунах і динях;

• буряках;

• моркві;

• картоплі.

Симптоми отруєння нітратами

Перші «дзвіночки» від організму у вигляді поганого самопочуття починають надходити через 2-6 годин після потрапляння нітратів в організм. При цьому у кожного пацієнта своя ступінь вираженості симптомів. Крім того, їх тяжкість залежить від дози отриманих нітратів, стану захисної мікрофлори кишечника та індивідуальної чутливості.

Найчастіше отруєння нітрататами викликає такі симптоми:

• нудота, блювота;

• діарея (іноді з кров’ю шоколадного відтінку);

• пожовтіння білків очей;

• посиніння губ, слизових, нігтів;

• біль у правому підребер’ї (в області печінки);

• зниження тиску, запаморочення, слабкість, сонливість;

• підвищення температури;

• порушення координації, головний біль, шум у вухах;

• ціаноз, тахікардія, задуха;

• судоми (в окремих випадках).

Отруєння нітратами у дітей

Дитина може отруїтися нітратами, навіть якщо їй не давали овочів та фруктів напередодні: достатньо молочної суміші, приготованої на колодязній воді, соку з фруктів з нітратами тощо. На відміну від дорослих, у дітей при отруєнні вражається нервова і кровоносна системи.

Ознаки такі:

• млявість;

• посиніння губ і нігтів;

• задишка;

• судоми, порушення координації (при сильному кисневому голодуванні).

А такі «дорослі» ознаки як нудота, блювота або пронос можуть бути слабо вираженими або й зовсім відсутніми. Іноді клінічна картина отруєння нітратами схожа з проявами токсичної пневмонії.

Отруєння нітратами: перша допомога

Якщо хворий не знепритомнів, спробуйте викликати в нього блювоту. Для цього слід випити велику кількість чистої холодної води. Як тільки шлунок вдасться прочистити, можна використовувати будь-які ліки з групи ентеросорбентів (підійде навіть активоване вугілля). Пам’ятайте: для виведення нітратів потрібно багато пити. Як тільки нудота припиниться, потерпілому можна заварити міцний чорний чай з лимоном. І ніякого алкоголю – він лише посилює токсичну дію нітратів.