Патрульна поліція Полтави буде видавати наліпки на автомобілі «крутим» водіям

Патрульна поліція

Патрульна поліція Полтави приєдналася до соціального проекту «Керуй», який проводить Національна поліція України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу. Стартом цього проекту починається інформаційну кампанію про безпечний рух на дорогах України.

В управлінні патрульної поліції Полтави зазначають, що до проекту можуть приєднатися кожен водій. Правда, учасники проекту мають виконувати деякі умови «гри» з полісменами. Зокрема, не порушують Правила дорожнього руху, не наражають на небезпеку себе та учасників дорожнього руху, користуються паском безпеки, саджають дитину в авто крісло, не вживають алкоголь за кермом, не їздять на червоне світло, дотримуються швидкісного режиму, пропускають пішоходів, не паркуються на місцях для людей з інвалідністю, не спричиняють ДТП, не тратять заощадження на сплату штрафів.

Патрульна поліція

Нова ініціатива, зазначають стражі порядку на дорогах, закликає керувати не тільки автомобілем, а й своїми емоціями, діями, самим своїм життям і тому отримала просту назву «Керуй!». Це слово одночасно закликає і сісти за кермо, і повністю усвідомити себе частиною великої країни, великої історії, великої дороги та всіх, хто нею кудись прямує. Відчути свою особисту велич, а значить – і дріб’язковість та мізерність миттєвого пориву порушити прості правила заради мимолітної вигоди. Поліція прагне сказати водіям, що дотримуватись ПДР – «круто та важливо». Ти класний, коли ти їздиш за правилами! Ти «крутий», коли керуєш собою і бережеш життя інших.

Бажаючі долучитись до соціальної ініціативи #КЕРУЙ мають змогу отримати наліпки в Управлінні патрульної поліції у місті Полтаві за адресою вул. Європейська, 164, 22 кабінет «Прес-служба». Обов’язковими умовами після отримання наліпки є необхідність наклеїти її на свій автомобіль, викласти про це фото в соціальних мережах.

Олександр Брусенський

Фото Патрульної поліції Полтави.