Пенсіонери-силовики Полтавщини вимагають звільнення керівника обласного відділення ПФУ

ветерани військової служби

26 червня у Полтавській ОДА ветерани військової служби Координаційної ради ветеранських структур Полтавської області передала керівництву регіону вимоги щодо поновлення справедливості у пенсійному забезпеченні пенсіонерів-силовиків, та звільнення із займаної посади керівника обласного відділення ПФУ Володимира Тараторіна.

Правда, зустрітися з керівником ОДА Валерієм Головком активістам не вдалося через його відсутність (за інформацією «ПП» В. Головко перебуває у закордонному відрядженні – авт.). Ветерани військової служби зустрілися з заступником голови Полтавської ОДА Олегом Пругло.

Уповноважений Координаційної ради Іван Кібкало передав заступнику глави регіону відео звернення пенсіонерів-силовиків Полтавщини до Президента України П. Порошенка та заяву громадських активістів, яку вони ухвалили 22 червня 2018 року на своєму мітингу.

ветерани військової служби надіслали вимоги Президенту
Фрагмент звернення силовиків до П. Порошенка.

Ветерани військової служби впевнені, шо уряд не може виплачувати українцям пенсії

У посланні до президента, яке гаранту має передати керівництво області, ветерани військової служби звертають увагу на зневажливе ставлення до себе з боку уряду та Пенсійного Фонду України. Зокрема, про рішення урядовців відтермінувати їм виплату вже перерахованих пенсій ще на два роки – до 20120 року. Що, на думку підписантів звернення, свідчить не лише про небачене порушення прав колишніх військовослужбовців та міліціонерів, яких від імені держави позбавили можливості отримувати пенсію в повному обсязі, як її виплачують решті українців, але й про прихований внутрішній дефолту. Адже уряд вже не можу виплачувати українцям пенсій в повному обсязі.

Від президента ветерани військової служби вимагають негайно втрутитися в регулювання пенсійного законодавства для пенсіонерів-силовиків, змусити чиновників виконувати норми пенсійного законодавства та рішення судів щодо 100% виплати нарахованих пенсій, знайти можливість повернути «пенсійні» гроші, які держава не виплачувала силовикам протягом 2016-2017 років тощо. У противному разі, говориться у зверненні, силовики висловлять свою позицію щодо представників влади вже на наступних виборах…

Крім того, ветерани військової служби звернулися до В. Головка з проханням щодо усунення з посади керівника Головного управління ПФУ в Полтавській області В. Тараторіна. На переконання активістів «головний пенсіонер Полтавщини» навмисне не виконує рішення судів, якими обласне відділення ПФУ зобов’язано виплатити пенсіонерам-силовикам, які через суд домоглися виплати їм пенсій в повному обсязі.

За словами І. Кібкала, на сьогодні в обласному відділенні ПФУ заходяться 450 таких рішень судів, але жодне з них не виконане. І провина за це, переконані ветерани військової служби, лежить на начальнику ГУ ПФУ в Полтавській області В. Тараторіні. На думку ходоків, керівник Полтавщини має порушити питання перед тими, хто призначив В. Тараторіна на посаду, про його звільнення за невиконання рішень судів.

Олександр Брусенський

На фото: 1. Ветерани військової служби вручають В. Пруглу свої вимоги.

Фото автора.