Пенсіонери-силовики Полтавщини знову виходять на акцію протесту

акцію протесту

Сьогодні відбулося засідання Координаційної Ради громадських та ветеранських організацій силових структур Полтавської області на якому прийнято рішення про проведення в Полтаві 10 січня 2018 року акції протесту з вимогами відставки уряду та імпічменту президенту України.

До акції з політичними вимогами колишніх військовослужбовців та міліціонерів спонукало рішення Кабінету міністрів України про відстрочку ще на один рік – до січня 2019 року, введення в дію Постанови уряду про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям української армії.

акції протесту
Ветерани – Сьогоднішнє засідання активістів Координаційної ради громадських та ветеранських організацій силових структур Полтавської області.

На засіданні Координаційної ради, де головував Олександр Марущенко, говорили про те, що зволікання з набуттям чинності цього документу робить неможливим перерахунок пенсій колишнім військовослужбовцям, чиї пенсії не було осучаснено під час пенсійної реформи. Це призвело до того, що пенсії військовослужбовців, після їхнього осучаснення решті українських пенсіонерів, тепер виявилися практично найнижчими в Україні. Відклавши перерахунок пенсій ще на рік, заявляли учасники засідання, уряд прирікає колишніх «силовиків» на подальше жебрацьке існування, та демонструє відверту неповагу до людей, котрі віддали служінню батьківщині по 25-30 років.

акцію протесту
Так ветерани-силовики перекривали вулицю Соборності 20 грудня 2017 року.

Координаційна рада ветеранських організацій силових структур Полтавської області закликала пенсіонерів-військовослужбовців прийти завтра о 10.00 на акцію протесту попід стіни Полтавської ОДА. Крім вимог щодо перерахунку пенсій, учасники засідання ухвалили рішення висунути на мітингу політичні вимоги. Зокрема, про відставку уряду та імпічмент президенту України, які, на думку організаторів акції, нехтують інтересами колишніх захисників і не здатні вивести Україну з глибокої кризи та побороти корупцію, яка безперешкодно знищує країну. У планах учасників акції – перекриття одної з центральних вулиць обласного центру задля привернення суспільства до своїх проблем.

Олександр Брусенський
На фото: 1. Ветерани – Сьогоднішнє засідання активістів
Координаційної ради громадських та ветеранських
організацій силових структур Полтавської області.
Фото автора.