«Пенсійний» Майдан в Україні може початися з Полтави

Такого перебігу подій не виключають учасники акції протесту, які сьогодні зібралися попід стінами Полтавської ОДА, вимагаючи осучаснення пенсій ветеранам військової служби та колишнім працівникам міліції.

Три сотні учасників мітингу вимагали від уряду і Пенсійного Фону України припинити правовий «безпрєдєл» в Україні і почати таки виконувати закони. Зокрема ті, які регламентують порядок перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям та працівникам органів МВС. Організатори мітингу, яке назвали віче, розповіли його учасникам про участь полтавських пенсіонерів «силовиків у Всеукраїнській акції протесту в Києві 24 травня.

Того дня до столиці з Полтави протестувальники вирушили п’ятьма автобусами і полтавська делегація силовиків-пенсіонерів виявилася ледь не найбільша. Але, констатували на мітингу, навіть такий масштабний захід не спонукав уряд до виконання своїх повноважень щодо осучаснення пенсій військовим і міліціонерам. Про яких, схоже, у владних кабінетах, забули. Адже пенсії їм не перераховують з 2012 року.
У разі невиконання вимог з осучаснення пенсій, учасники мітингу-віче пригрозили не лише радикальними заходами, але й політичними вимогами.

«У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право на здійснення ще більш радикальних дій. Ми змушені будемо звернутися до всіх пенсіонерів силових відомств України, профспілок, політичних партії із закликами про перехід до акцій непокори, шляхом пікетування адміністративних приміщень, перешкоджання нормальному пересуванню автотранспорту на шляхах України і вулицях у містах.

Ми змушені будемо закликати пенсіонерів до ПЕНСІЙНИХ МАЙДАНІВ як під стінами обласних державних адміністрацій, так і біля КМУ. Крім соціальних вимог, разом з відповідними партіями, нами будуть висунуті і політичні (повна відставка КМУ, дострокові президентські і парламентські вибори).

Нами будуть розроблені, підписані та направлені заяви до правоохоронних органів, органів прокуратури про злочинну бездіяльність посадовців. Які зловживаючи своїм посадовим становищем перешкоджають нам в перерахунку пенсій…», говориться у резолюції зібрання.

Олександр Брусенський
На фото: Так протестували пенсіонери-силовики.
Фото автора
Для збільшення зображення –
натисніть на фото