Перспективним спортсменам Полтавщини платитимуть стипендію голови ОДА

Полтавські спортсмени, які здобули визначні перемоги на змаганнях, і кандидатури яких включено до олімпійської збірної команди України та збірних команд України з олімпійських видів спорту, відтепер отримуватимуть іменну стипендію від голови Полтавської ОДА. Її розмір встановлено в сумі двох мінімальних заробітних плат.

Про це сьогодні на нараді в Полтавській ОДА розповів заступник начальника обласного управління у справах сімї, молоді та спорту Михайло Габар. За його словами, стипендію вже одержують 20 спортсменів. Вона – щомісячна і виплачується протягом трьох років. Але, зазначив М. Габор, спортсменів можуть достроково позбавити стипендії у разі, якщо вони не демонструватимуть значних спортивних досягнень, підуть із спорту з різних причин, або перейдуть до збірних інших країн тощо.

Днями в управлінні розглянули питання надання стипендії ще п’ятьом спортсменам, за яких клопотали керівники Полтавського регіонального центру «Інваспорт». Усі вони спортсмени з інвалідністю, учасники олімпійської збірної України тощо.

-На засіданні колегії управління розглянули та підтримали клопотання колегії Полтавського регіонального центру «Інваспорт» щодо призначення виплати стипендій голови Полтавської ОДА спортсменам з інвалідністю, – поінформував М. Габор. – А саме: майстру спорту України з плавання Анастасії Завалій, майстру спорту України міжнародного класу з карате Інні Мажарі, майстру спорту України міжнародного класу з карате Олександру Махно, майстру спорту України міжнародного класу з футболу Олександрові Верещаці та майстру спорту України міжнародного класу з футболу Родіону Причині».

Олександр Брусенський
На фото: Полтавські спортсмени – паралімпійці на прийому у голови Полтавської ОДА. Січень 2017 року. Фото автора.