Підприємці Полтавщини, які взяли кредити за програмою ПриватБанку “КУБ”, отримали компенсацію з держбюджету

Днями у Полтавській ОДА під головуванням директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інни Іщенко відбулося чергове засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів. Розглядалися вісім проектів, причому всі підприємці. які їх подали, свого часу взяли кредити за програмою ПриватБанку “КУБ”, які дуже вигідні.

“Відповідно до прийнятої програми розвитку малого та середнього підприємництва в області реалізується проект щодо відшкодування частини тіла кредиту за умови створення робочого місця. Чим більше нових робочих місць — тим більший відсоток відшкодування. Ми розглянули 8 бізнес-проектів, погодили їх і прийняли рішення надати компенсації зобласного бюджету, – говорить директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко. – Слід відзначити, що всі вісім підприємців, щодо яких було прийняте рішення про надання компенсації з державного бюджету, отримали фінансування за програмою ПриватБанку “КУБ””.

Прес-офіс ПриватБанку у Полтаві нагадує, що з квітня 2016 року розпочала роботу програма «КУБ». Сьогодні вже понад 1400 підприємців Полтавщини отримали кошти на розвиток свого бізнесу на загальну суму понад150 млн грн, у області створено понад 2000 нових робочих місць. Близько 900 тис. грн компенсаціїї за отримані кредити отримали підприємці області з державного бюджету.

“Я переконався на власному прикладі, що співпраця банківської установи з владою дає реальні результати, – говорить приватний підприємець з м.Зіньків Полюлях Вадим Миколайович. – Я займаюся роздрібною торгівлею будівельних матеріалів. Маю магазин. Отримані у ПриватБанку кошти планую використати на розвиток свого бізнесу. Планую відкрити ще одну торгову точку і візьму на роботу трьох робітників. На цьому не планую зупинятись, поки є такі програми і реальна підтримка держави – час активно працювати!”

Будь-який підприємець малого та середнього бізнесу може отримати швидкі кошти на підтримку чи розвиток, звернувшись до відділення ПриватБанку або залишивши заявку на сайті. Кредит надається підприємцям або юридичним особам на термін до 12 місяців з щомісячною ставкою 2% на місяць на початкове тіло кредиту. Сума, на яку можна розраховувати, – від 50 тис. грн до 1 млн грн. Кошти надходять на поточний рахунок. І що саме головне – застава за кредитом не оформляється.

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке відділення ПриватБанку.