Плата за проїзд з першого квітня становитиме шість гривень

плата за проїзд

З 1 квітня 2018 У Горішніх Плавнях плата за проїзд у міському транспорті становитиме шість гривень з одного пасажира. Виконком міськради Горішніх Плавнів ухвалив рішення про встановлення для ПрАТ «Полтавський ГЗК» такого тарифу за одну поїздку на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

У міськраді при цьому кажуть, що й цього перевізникам замало, адже обрахована собівартість перевезення одного пасажира у Горішніх Плавнях становить 15,47 грн. Тобто, навіть коли збільшиться плата за проїзд це не покриватиме витрат перевізників. Адже вартість квитка знижено в 2,5 рази (до 6 грн. ) у рамках соціальної підтримки ПрАТ «Полтавський ГЗК» мешканців Горішніх Плавнів.

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков подякував очільникам «Полтавського ГЗК за соціальну підтримку – перевезення населення транспортом підприємства за зниженими тарифами. Незважаючи на збитковість транспортних перевезень за таким заниженим тарифом, комбінат утримує низьку вартість квитка 6,00 грн, адже цей вид перевезень соціально важливий для населення.

плата за проїзд

У вересні 2017 року Д. Биков поінформував, що середня заробітна плата у Горішніх Плавнях у ІІ кварталі 2017 року складає 8 724 грн. На той час це було на 35,4% більше від середнього показника по Полтавській області (6 445 грн), на 31,4 % вище за середню заробітну плату по Україні (6 638 грн).

Олександр Брусенський
На фото: Іформація ГУ статистики у Полтавській області.