По результатах столичної комісії В. Головко пообіцяв чиновникам «серйозні розборки»

комісії

Сьогодні в Полтавській ОДА на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій обговорювали, між інших питань, і питання підготовки до комплексної перевірки системи цивільного захисту на Полтавщині.

Начальник обласного управління з питань цивільного захисту населення Віктор Стеблянко  поінформував учасників наради про те, що з 12 по 22 березня на Полтавщині працюватиме комплексна комісія ДСНС України, яка перевірить здатність всіх районів організувати надійну систему цивільного захисту населення та об’єктів області.

За його словами, комісії підготовка до приїзду комісії вже почалася. Зокрема, перевірена система оповіщення. Тут є певні проблеми, адже поряд із впровадженням нової сучасно системи – оповіщення керівництва районів та ОДА шляхом відправки СМС-повідомлень на телефони всіх, хто має відношення до організації цивільного захисту, існує ще й стара, неефективна система. Так, для її перевірки вчора всім учасникам наради були розіслані СМС-повідомлення. За інформацією В. Стеблянка, їх було отримано. Проте, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, який брав участь у роботі комісії, зазначив, що такого СМС-повідомлення він чомусь не отримав…

Очільник регіону, наголошуючи на важливості злагодженої системи цивільного захисту на Полтавщині, комісії зазначив, що «Полтавщина має надзвичайно високі показники щодо безпечного і якісного проживання для населення…». Правда, визнав він, деякі «невирішені речі», але ці проблеми поступово вирішуються. І перевірка, на яку чекають всі, хто відповідає за надійний стан цивільного захисту населення, виявить всі недоліки і хиби в роботі.

«У нас деякі керівники плутають поняття «безпека» і «безпечність». Але голови райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст, селищ і сіл повинні чітко усвідомити: це неприпустимо. Після комплексної перевірки Державної служби України з НС наших громад всіх рівнів, що скоро відбудеться, я отримаю відповідний моніторинг на стіл. І з приводу кожного керівника органу місцевого самоврядування та державної влади будуть зроблені відповідні висновки, обіцяю…», – попередив підлеглих В. Головко.

Він нагадав, що всього за 385 кілометрів від Полтавщини тривають бойові дії на Сході України. Тож, кожен керівник району має зробити все, щоб організувати бездоганну роботу системи цивільного захисту полтавців.

Олександр Брусенський
На фото 2: В. Стеблянко.
На фото 3: Засідання комісії.
Фото автора.
Для збільшення зображення –
натисніть на фото