Побита суддя Лариса Гольник назвала імена замовників нападу на неї

Суддя Лариса Гольник напад на себе пов’язує з оточенням міського голови Полтави Олександра Мамая. Про це суддя розповіла в коментарі виданню “Громадське”.

Нагадаємо: 22 листопада в Полтаві невідомі напали та побили суддю Октябрського райсуду м. Полтави Ларису Гольник та її чоловіка Ігоря Гавриленка. Гольник відома тим, що відмовилася брати хабар, розглядаючи корупційну справу мера Полтави Олександра Мамая.

«Я називаю це оточенням міського голови або голови Октябрського суду. Я припускаю, що це – Ожога Олександр. Він був представником міського голови у справі, а зараз позивається до мене, – розповіла постраждала жінка. Гольник також зазначила, що на неї напали «класичні тітушки». За словами судді, у руках нападників були схожі на поліцейські кийки або труби.

«Удар був не прямий, а під кутом, по голові. Не дуже сильний. Наклали шов. Якби чоловік мене не захищав, була б зовсім інша історія. Йому зараз важко ходити», – розповіла Л. Гольник.

«У мене виникла довіра до працівників Нацполіції в області. Якщо до правоохоронців у мене є довіра, то до прокуратури Полтавської області і безпосередньо до її керівництва у мене її немає. Адже коли я працювала в Октябрському суді, керівництво перешкоджало моїй діяльності. Також немає довіри до певних слідчих, які можуть бути залучені до розслідування цієї справи, – заявила Л. Гольник під час виступів на ТБ та радіоефірі. – З колег безпосередньо мені стосовно інциденту ніхто не телефонував, хоча на Facebook за ці дні навіть багато незнайомих людей мені співчували. На офіційному сайті Октябрського районного суду я прочитала, що колеги висловлюють мені співчуття, але в той же час вони написали, що головне для них те, що я суддя без повноважень і що ці події відбулися в позаробочий час. Тобто вони фактично виступили адвокатами нападників».

За матеріалами https://24tv.ua

Фото з Інтернету.