Погано всім: в Кременчуці страйкуватимуть провідники поїздів

провідники

Провідники незадоволені рішенням ПАТ «Укрзалізниця» про скасування руху низки поїздів, зокрема, «Кременчук-Київ», «Кременчук-Москва», «Кременчук-Львів» тощо. Таке рішення викликало обурення не лише пасажирів, і тих, хто працював на цих маршрутах, але й депутатів Полтавської облради.

З цієї нагоди Полтавська облрада навіть прийняла окреме звернення до керівництва залізниці, в якому висловлено стурбованість, яка склалася у сфері надання послуг пасажирських перевезень ПАТ «Укрзалізниця» жителям Полтавщини. Невдоволеними, перш за все, залишилися і мешканці Кременчуцького, Глобинського, Семенівського, Хорольського, Лубенського, Миргородського районів та самого Кременчука, через територію яких тепер не курсує потяг провідники сполученням «Кременчук-Київ» (через Ромодан).

«Враховуючи вищевикладене, з метою задоволення потреб жителів ряду районів Полтавської області у якісному, комфортному їх перевезені та недопущення соціальної напруги, просимо відновити рух потягів № 774/773 сполучення «Кременчук – Київ». Сподіваємося на розуміння та підтримку у вирішенні цього вкрай важливого питання»,- можна прочитати у зверненні Полтавської облради з цього приводу.

Не покладаючись на те, що їхнє керівництво «дасть задній хід» і таки поверне на маршрути поїзди, провідники кременчуцьких поїздів вирішили страйкувати. Акцію протесту призначено на 21 березня на привокзальному майдані в Кременчуці. Чоловіки і жінки у формі залізничників вимагатимуть повернення поїздів, зокрема «Кременчук-Москва», який тепер формують у Полтаві і курсуватиме він за маршрутом «Полтава-Москва». Але вже без кременчуцьких провідників…

Олександр Брусенський

Фото з Інтернету

Для збільшення зображення – натиснути на фото