Показове заняття із залученням службових собак

заняття із залученням службових собак

Доки чиновники в Полтаавській області занепокоєні розповсюдженням наркотичних речовин, керівництво Військового коледжу імені Героїв Крут спільно з кінологічним центром повели показове занняття із залученням службових собак.

04 жовтня 2018 року на виконання вимог начальника військ зв’язку Збройних Сил України – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, щодо проведення профілактичних заходів з виявлення та припинення правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, керівництвом Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут спільно з кінологічним центром Головного управління Національної поліції в Полтавській області не вперше було проведено показове занняття із залученням службових собак з курсантами навчального курсу.

Заняття із залученням службових собак проводив молодший інспектор кінолог старший сержант Сістряк С.О. разом зі службовою собакою на кличку «Шейна»

 заняття із залученням службових собак

На занятті були розкриті наступні питання:

1. Загальний курс слухняності та застосування собак для оперативно-пошукової діяльності.

2. Як здійснюється затримання злочинців.

4. Обшук місцевості на виявлення речових доказів.

 заняття із залученням службових собак

Також в гуртожитку де знаходяться спальні приміщення курсантів коледжу в присутності командування навчального курсу була проведена перевірка на виявлення та наявність наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Метою заходу було ознайомити курсантів з необмеженими можливостями службових собак щодо виявлення наркотичних речовин, також з функціями які виконує кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Ці заходи в свою чергу допоможуть попередити розповсюдження, зберігання, вживання наркотичних речовин серед військовослужбовців коледжу, запобігти скоєнню злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. В процесі перевірки вище зазначених наркотичних речовин не виявлено.

Командування коледжу висловлює подяку кінологічному центру ГУНП в Полтавській області та сподівається на подальшу плідну співпрацю, щодо профілактики злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів.