Поліцейські врятували іноземця, який хотів звести рахунки з життям

іноземця

Сьогодні, близько 13-ї години, перехожі на вулиці Б. Хмельницького у Полтаві побачили на балконі восьмого поверху одного з будинків молодого хлопця-іноземця, який стояв на перилах і, очевидно, готувався стрибнути вниз.

Про пригоду повідомили поліцію. Першими на виклик прибули начальник Подільського відділення поліції №2 Петро Семенюта та його заступник Віктор Рєзчіков. Прибули і лікарі швидкої допомоги. Умовити відчайдуху від фатального кроку не вдалося. Після чого правоохоронці розшукали власників квартири, на балконі якої перебував хлопець. Коли двері квартири відчинили, поліцейські, не роздумуючи, кинулись на порятунок іноземця. Утрьох, разом із власником квартири, полісменам вдалося схопити молодика і затягнути його всередину помешкання.

іноземця

Як з’ясувалося, людиною, яка намагалась вкоротити собі віку, виявився 20-річний іноземець, який приїхав до Полтави з міста Суми і на одну добу винайняв квартиру на восьмому поверсі цього будинку. Що саме спонукало молодого іноземця до такого фатального кроку з’ясовують. Наразі чоловік знаходиться в медичному закладі.

Олександр Брусенський